Windows rozwinie skrzydła

O co chodzi z tą nową akcją (?), bo czekam i czekam, a termin jest stale przedłużany ? ;D Sądząc po grafikach umieszczonych na stronie jest to związane z aplikacjami usługi Live albo Windows 7. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? ;]

Odpowiedzi: 20

Nagrody będą wysyłane po zakończeniu konkursu, więc te dwa tygodnie jeszcze się nie zaczęły...
shagwest@hotmail.com
Dodano
25.04.2009 16:51:15
Witam, mam kilka pytań odnośnie tego konkursu. [color=red]1.[/color] 13 kwietnia wygrałam klawiaturę i jeszcze jej nie dostałam. Ile średnio czeka się na dostarczenie nagród? Wiem, że w Regulaminie stoi: 14 dni, ale chciałabym się dowiedzieć, czy to norma, że się tak długo czeka? Te dwa tygodnie za chwilę miną... [quote]7.9 Nagrody zostaną przesłane zwycięzcom pocztą poleconą na koszt Organizatora w terminie do 14 dni od dnia określonego w pkt. 8.3 niniejszego Regulaminu, tzn. od dnia opublikowania listy Uczestników nagrodzonych w Konkursie. [/quote] To odnosi się do nagród w całym konkursie czy tylko poszczególnych rund, a później finałowej? [color=red]2. [/color][quote]7.6. W przypadku nagród, których wartość przekracza 100 zł, dodatkową część nagrody stanowi kwota pieniężna w wysokości 11,1% wartości nagrody, która zostanie pobrana przez Organizatora na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych.[/quote] W jaki sposób ma być pobrana ta kwota pieniężna? I z jakiego tytułu? W Polsce podatek pobiera się od nagród przekraczających bodajże (mogę się mylić co do kwoty) 760 zł w wysokości 10%. Dziękuję za ewentualną pomoc.
Lilia
Dodano
25.04.2009 16:39:11
A kiedy admin wystosuje jakies oswiadczenie w tej sprawie ???
Reeboot
Dodano
25.04.2009 02:03:46
Zgodze sie z przedmówcą, robione na odwal... tak na marginesie w ktorejs rundzie mialem dokladnie tyle samo punktow i dokladnie taki sam czas jak osoba na 29 miejscu...nagrody nie dostalem... gdzie ten wasz profesjonalizm?
qoodlata@hotmail.com
Dodano
24.04.2009 00:33:09
Ale jaja !!! Patrz moje posty w poprzednim konkursie!!! Profesjonalizm??? Zobaczymy dalej!!! Ja CentrumXP odpuściłem!!! Wolę DOBREPROGRAMY!!!#-o
andi123
Dodano
24.04.2009 00:21:01
Domyślam się, że całość opiera się na SQL Server ale tutaj raczej zapytania są poprawne. Zaraz po wypełnieniu testu odpowiedzi wydają się być na miejscu. Warto by sprawdzić czy skrypt 'kolorujący' poprawne odpowiedzi nie ma drobnej usterki odpowiedzialnej za to małe zamieszanie. Jakkolwiek, specjaliści będą wiedzieli co i jak.
Krzysiek_85
Dodano
23.04.2009 23:46:27
  • McAku 24.04.2009 00:00:23

    [quote=Krzysiek_85]Domyślam się, że całość opiera się na SQL Server ale tutaj raczej zapytania są poprawne. Zaraz po wypełnieniu testu odpowiedzi wydają się być na miejscu. Warto by sprawdzić czy skrypt 'kolorujący' poprawne odpowiedzi nie ma drobnej usterki odpowiedzialnej za to małe zamieszanie. Jakkolwiek, specjaliści będą wiedzieli co i jak.[/quote] Pytanie, czy dowiemy sie prawdy, czy po prostu to oleja. Dodatkowo proponuje przeanalizowac dotychczasowe wyniki osob ktore biora udzial w konkursie.. Na takim banalnym pytaniu z wyszczegolniona odpowiedzi jak na dloni nie mozna bylo sie "machnac" ot tak..

  • odludeq 24.04.2009 00:35:26

    [quote=McAku] Na takim banalnym pytaniu z wyszczegolniona odpowiedzi jak na dloni nie mozna bylo sie "machnac" ot tak..[/quote] mozna sie bylo bardzo latwo machnac, bo w materiale pomocniczym byl podany rowniez rok 2004.. ktory sam z rozpedu zaznaczylem na poczatku i opamietalem sie dopiero przy sprawdzaniu odpowiedzi przed wyslaniem.. ;-)

  • McAku 24.04.2009 01:55:19

    [quote=odludeq][quote=McAku] Na takim banalnym pytaniu z wyszczegolniona odpowiedzi jak na dloni nie mozna bylo sie "machnac" ot tak..[/quote] mozna sie bylo bardzo latwo machnac, bo w materiale pomocniczym byl podany rowniez rok 2004.. ktory sam z rozpedu zaznaczylem na poczatku i opamietalem sie dopiero przy sprawdzaniu odpowiedzi przed wyslaniem.. ;-)[/quote] To sie nazywa Brak czytania ze zrozumieniem :-P Tam byl podany rok wypuszczenia wersji beta MSN Toolbar a NIE Windows Live Toolbar.. Jest roznica... Ok, po co to roztrzasac, czekamy na wynik analizy ekspertow pod katem mozliwej awarii czy cus.. Jak znam zycie, to i tak nie zalicza odpowiedzi, nawet jesli okaze sie, ze jakas aplikacja zawiodla. No coz :-k Pozostaje liczyc na sprawiedliwy wyrok w tym wolnym kraju :mryellow: Heh..

Mnie rowniez dotyczy ta sprawa i to przy tym samym pytaniu. Wybralem poprawnie rok 2006 zgodnie z trescia materialow dodatkowych jednak jak sie okazuje dziwnym trafem wbrew sobie wybralem rok 2004. Rowniez nie uzywam klawiatury bo po prostu nie mam takiego nawyku podczas uzywania przegladarki. Cos sie musialo stac skoro stalo sie to przy tym jednym pytaniu.
Krzysiek_85
Dodano
23.04.2009 23:11:21
  • McAku 23.04.2009 23:16:57

    [quote=Krzysiek_85]Mnie rowniez dotyczy ta sprawa i to przy tym samym pytaniu. Wybralem poprawnie rok 2006 zgodnie z trescia materialow dodatkowych jednak jak sie okazuje dziwnym trafem wbrew sobie wybralem rok 2004. Rowniez nie uzywam klawiatury bo po prostu nie mam takiego nawyku podczas uzywania przegladarki. Cos sie musialo stac skoro stalo sie to przy tym jednym pytaniu.[/quote] Hmm 3 wyjscia: 1.Olejemy sprawe, BO teraz kazdy moglby podawac ten problem, jesli mial nieprawidlowa odpowiedz (ale rowniez moga "klocic" sie osoby, ktore mialy 2006 a jest 2004 - ale nie te osoby ktore zaznaczyly pozostale daty.. oczywista sprawa) 2.Zbadamy doglebnie sprawe (tylko co to da ? i jesli nawet udowni sie, ze tak bylo to i tak nie ma chyba mozliwosci zmiany pkt w rankingu - a jesli jest, to zachodzi Mi w glowce pytanie, czy ktos mogl odgornie mieszac przy wynikach lub czy software zeswirowal i pozamienial miejscami odpowiedzi.. hmm..) 3.Grupa pojdziemy do baru, przebolejemy straty i zaczekamy na lepsze jutro, czyli byc moze nastepne konkursy (chociaz osobistcie juz wywalilem Wlive'a z dysku i wzrosla Moja niechec...) Pozdro

Dokładnie chciałem to napisać. Np jeśli zaznaczyłeś odpowiedź A, a potem przesuwałeś stronę w dół klikając strzałkę w dół na klawiaturze, odpowiedź sama przeskoczyła na D. Proszę przetestujcie sobie, ze tak się dzieje! My naprawdę rozumiemy, że ktoś jest pewny czegoś, ale każdemu zdarzają się błędy i pomyłki i czasami nawet o tym nie wie. W tym przypadku - nie nam.
Kuba
Dodano
23.04.2009 22:55:21
  • McAku 23.04.2009 22:58:31

    [quote=Kuba]Dokładnie chciałem to napisać. Np jeśli zaznaczyłeś odpowiedź A, a potem przesuwałeś stronę w dół klikając strzałkę w dół na klawiaturze, odpowiedź sama przeskoczyła na D. Proszę przetestujcie sobie, ze tak się dzieje! My naprawdę rozumiemy, że ktoś jest pewny czegoś, ale każdemu zdarzają się błędy i pomyłki i czasami nawet o tym nie wie. W tym przypadku - nie nam. [/quote] No to jest jedyne logiczne wyjasnienie (jesli tak bylo) ale.. Jak juz zaznaczylem, kliknalem (Myszka , bo to pewniejsze niz klawiatura) w wolny obszar, wiec teraz jestem calkowicie skolowany.. Za chwile przetestuje na stronkach czy Moja myszka funkcjonuje prawidlowo.. Jesli tak, no to chyba Bog Mnie nie kocha i na sam koniec ukaral Mnie swa reka. Gdybym byl poczatkujacym lamerem, to moze bym zrobil taki blad no ale nie jestem.. shit EDIT 1: myszka przeszla test na srodkowy klawisz na stronie: http://test.4free.pl/test/442849/37930 Wiec sprzet nie zawiodl...

  • bartex9 23.04.2009 22:58:49

    [quote=Kuba]Dokładnie chciałem to napisać. Np jeśli zaznaczyłeś odpowiedź A, a potem przesuwałeś stronę w dół klikając strzałkę w dół na klawiaturze, odpowiedź sama przeskoczyła na D. Proszę przetestujcie sobie, ze tak się dzieje! My naprawdę rozumiemy, że ktoś jest pewny czegoś, ale każdemu zdarzają się błędy i pomyłki i czasami nawet o tym nie wie. W tym przypadku - nie nam. [/quote] Ok. Tylko prze rozwiązywaniu testu akurat dziwnym trafem nie korzystałem z klawiatury [b]w ogóle[/b]...

  • Kuba 23.04.2009 23:13:04

    [quote=McAku] Gdybym byl poczatkujacym lamerem, to moze bym zrobil taki blad no ale nie jestem.. shit [/quote] Nawet superprofesionalistom zdążają się błędy, nie musisz być koniecznie lamerem (początkującym lub zaawansowanym ;)) [quote=Krzysiek_85]Mnie rowniez dotyczy ta sprawa i to przy tym samym pytaniu. Wybralem poprawnie rok 2006 zgodnie z trescia materialow dodatkowych jednak jak sie okazuje dziwnym trafem wbrew sobie wybralem rok 2004. Rowniez nie uzywam klawiatury bo po prostu nie mam takiego nawyku podczas uzywania przegladarki. Cos sie musialo stac skoro stalo sie to przy tym jednym pytaniu.[/quote] Sprawdzimy to.

  • McAku 23.04.2009 23:19:35

    [quote=Kuba]Nawet superprofesionalistom zdążają się błędy, nie musisz być koniecznie lamerem (początkującym lub zaawansowanym ;)) [/quote]No - specjalista tez nie jestem, chociaz jak cos sie komus z kompem dzieje, to pol wioski do mnie leci, zamiast do kolesi, ktorzy od 3 lat sa na studiach informatycznych.. I'm Lame :-P ale ksztalce sie dalej w tych zagadnieniach.. hehe [quote=Kuba]Sprawdzimy to.[/quote]Jak wyzej [quote=Kuba]superprofesionalistom[/quote]Masz literowke :-P zakladam, ze to przez pospiech..

A ja znowu doświadczyłem błędu ze strony tego konkursu. Otóż w rundzie 9, w pytaniu: [i]W którym roku Microsoft wypuścił wersję beta aplikacji Windows Live Toolbar? a) 2004 b) 2003 c) 2005 d) 2006[/i] Oczywiście zaznaczyłem odpowiedź d (która przy rozwiązywaniu testu była na pierwszej pozycji). Dzisiaj przy sprawdzaniu wyników, dowiedziałem się, że zaznaczyłem odpowiedź a, jednak zmieniła się treść tego wariantu - z 2006 roku na 2004! Po zapisaniu testu, po każdej rundzie już na spokojnie sprawdzam sobie odpowiedzi. Żałuje teraz, że nie zrobiłem screena. Administracja nic niestety nie zrobi w tej sprawie... Zawiodłem się na tym konkursie. Zapowiadało się fajnie.
bartex9
Dodano
23.04.2009 22:27:25
  • McAku 23.04.2009 22:40:23

    [quote=bartex9]A ja znowu doświadczyłem błędu ze strony tego konkursu. Otóż w rundzie 9, w pytaniu: [i]W którym roku Microsoft wypuścił wersję beta aplikacji Windows Live Toolbar? a) 2004 b) 2003 c) 2005 d) 2006[/i] Oczywiście zaznaczyłem odpowiedź d (która przy rozwiązywaniu testu była na pierwszej pozycji). Dzisiaj przy sprawdzaniu wyników, dowiedziałem się, że zaznaczyłem odpowiedź a, jednak zmieniła się treść tego wariantu - z 2006 roku na 2004! Po zapisaniu testu, po każdej rundzie już na spokojnie sprawdzam sobie odpowiedzi. Żałuje teraz, że nie zrobiłem screena. Administracja nic niestety nie zrobi w tej sprawie... Zawiodłem się na tym konkursie. Zapowiadało się fajnie.[/quote] Mialem ten sam problem :-/ i Vista 7 poszla w piach, nie mam szans, zeby 27 popelnilo bledy w ostatniej rundzie... Podczas wysylania samo sie zmienilo ??? Fuckin shit ](*,)

  • bartex9 23.04.2009 22:44:30

    [quote=McAku][quote=bartex9]A ja znowu doświadczyłem błędu ze strony tego konkursu. Otóż w rundzie 9, w pytaniu: [i]W którym roku Microsoft wypuścił wersję beta aplikacji Windows Live Toolbar? a) 2004 b) 2003 c) 2005 d) 2006[/i] Oczywiście zaznaczyłem odpowiedź d (która przy rozwiązywaniu testu była na pierwszej pozycji). Dzisiaj przy sprawdzaniu wyników, dowiedziałem się, że zaznaczyłem odpowiedź a, jednak zmieniła się treść tego wariantu - z 2006 roku na 2004! Po zapisaniu testu, po każdej rundzie już na spokojnie sprawdzam sobie odpowiedzi. Żałuje teraz, że nie zrobiłem screena. Administracja nic niestety nie zrobi w tej sprawie... Zawiodłem się na tym konkursie. Zapowiadało się fajnie.[/quote] Mialem ten sam problem :-/ i Vista 7 poszla w piach, nie mam szans, zeby 27 popelnilo bledy w ostatniej rundzie... Podczas wysylania samo sie zmienilo ??? Fuckin shit ](*,) [/quote] Weź napisz na info@grupacentrumxp.pl Opisz ten problem. Mi napisali że niemożliwe żeby tak się stało [b]1 osobie[/b]. Może jeszcze nie wszystko stracone...

  • McAku 23.04.2009 22:50:10

    Zapomnij :-/ juz mialem niedawno wojne z Modami, wiec Moj glos uznaja jako nastepne czepianie sie.. Jak Im udowodnic, ze odpowiedz byla prawidlowa ? Nie rozumiem jak do tego doszlo, mozliwe ze myszka zareagowala gdy sciagalem srodkowym klawiszem strone w dol, zeby wyslac odpowiedzi i odpowiedz przeskoczyla ? no ale przeciez kliknalem w wolny obszar zanim to zrobilem...... Bo jak to inaczej wyjasnic ?

Runda nr 9 za 8 godzin, a materiałów pomocniczych nie widać.... Pobudka, organizatorzy :)
AFika
Dodano
20.04.2009 13:58:45
Kolejność była zupełnie losowa. Ja miałem wydarzenia na 4 pozycji, a Fakty na 2 pozycji.
Krzysiek_85
Dodano
17.04.2009 21:08:56
Przyjrzałam się liście odpowiedzi i powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak to się mogło stać, ale zaznaczone jest Fakty, choć byłam pewna że zaznaczam Wydarzenia (bo to akurat oczywista odpowiedź), czy możliwe, że zamiana miejsc mogła coś poknocić? W wątku parę osób mówi, że u nich odpowiedź wydarzenia była jako trzecia, a u mnie w odpowiedziach jest czwarta... dziwne... Mądry polak po szkodzie, od następnej rundy nie zapomnę o zrobieniu screena z moimi odpowiedziami, wtedy będę miała pewność kto popełnił błąd.
AFika
Dodano
17.04.2009 16:35:01
liczony jest od rozpoczęcia rundy, czyli od 20:00 ;]
odludeq
Dodano
16.04.2009 22:33:57
Mam pytanie w jaki sposób liczony jest czas bo odpowiedziałem niby dość szybko a pokazuje mi 250000s u mnie pokazuje ze prawidlowa odpowiedz to wydarzenia
t-cue
Dodano
16.04.2009 22:23:19
Zgadzam się z pawel2503, choć opuściłam za dużo rund, żeby mogło mnie to dotyczyć
gosia1502
Dodano
16.04.2009 22:17:28
Mam pytanie odnośnie jednego z pytań rundy 7: 7. Jaką nazwę nosi usługa wchodząca w skład Windows Live przeznaczona do planowania uroczystości i zapraszania gości? Planujemy wydarzenia i zapraszamy gości Księga gości Spotkania Fakty Wydarzenia Czy wy mieliście odpowiedzi w tej kolejności?
AFika
Dodano
16.04.2009 22:12:49
  • zeroekran 16.04.2009 23:58:36

    [quote=AFika]Mam pytanie odnośnie jednego z pytań rundy 7: 7. Jaką nazwę nosi usługa wchodząca w skład Windows Live przeznaczona do planowania uroczystości i zapraszania gości? Planujemy wydarzenia i zapraszamy gości Księga gości Spotkania Fakty Wydarzenia Która według was jest poprawna? Portal twierdzi że 3, moim zdaniem 4. Za to mam odjęty punkt :[ Zacytuję materiał pomocniczy: [quote]Po zalogowaniu się do własnego profilu, rozwinięciu menu Więcej i wybraniu pozycji Zdarzenia, uzyskujemy dostęp do głównej strony Wydarzenia usługi Windows Live.[/quote] Najbardziej poprawna jest zatem odpowiedź wydarzenia.[/quote] Miałem to samo pytanie, tylko inną kolejność odpowiedzi. U mnie poprawną odpowiedzią na to pytanie było właśnie "Wydarzenia" i było to odpowiedź 3 spośród dostępnych odpowiedzi. Wg mnie odpowiedziałeś poprawnie.

@pawel2503 Z pewnością to nie wypali. Sam sobie odpowiedziałeś czemu. Może CentrumXP zorganizuje jeszcze jakiś konkurs gdzie będzie można wygrać win7 (trzeba mieć nadzieję). :)
Sinx
Dodano
13.04.2009 23:33:11
Mam sugestię. Powinniście dać możliwość wzięcia udziału w rundzie po jej zakończeniu. Niektórzy późno dowiedzieli się o konkursie i nie mieli już możliwości wzięcia udziału np. w 1 rundzie, co automatycznie przekreśla szanse na wygraną w rankingu generalnym. Osoba, która odda głos w zakończonej rundzie mogłaby mieć doliczony czas trwania rundy (te 3 czy 4 dni) albo nawet czas od rozpoczęcia rudy - wtedy może nie wszyscy by się na to decydowali, żeby nie "zyskać" dodatkowych tysięcy sekund ;p Wiem, że zaraz wyskoczylibyście, że wtedy zaczęłoby się masowe zakładanie kont, żeby odpowiedzieć poprawnie na wszystkie pytania, ale przecież można to zrobić np. z 1 i 2 rundą. Proszę, nie naskakujcie na mnie, nie piszcie,że narzekam itd. Wiem, że to jest konkurs i to ja mam się dostosować do warunków, jeśli chcę coś wygrać i nie będę Was posyłał do sądu ;p jeśli nie przyjmiecie mojej propozycji Ale się rozpisałem :mryellow:
pawel2503
Dodano
13.04.2009 22:47:31
Ludzie co wy macie za problemy '-.-' Wystarczy troche zaangazowania w myslenie i odpowiedzi same sie nasuwaja :-) Co prawda interpretacja odpowiedzi jest czasem powalajaca jak np.: "Zorientowanie się pracownika w czasie pracy swojego przełożonego." zagiela Mnie :-) Czysta finezja... Odpowiedzi sa , czasem w tekscie, czasem na zdjeciu, TYLKO raz musialem skorzystac z uslugi Kalendarz, by wychaczyc z menu prawdziwa odpowiedz, bo pytanie bylo podchwytliwe '-.-'
McAku
Dodano
12.04.2009 16:43:03
Ja też dostałem pytanie, które miało 2 prawidłowe odpowiedzi. 1) Poprawna 2) "Poprawniejsza", bo zawarta w podpowiedziach ...
Asthi
Dodano
11.04.2009 12:55:56
rockets93
Dodano:
23.02.2009 10:05:47
Komentarzy:
20
Strona 13 / 18