Windows rozwinie skrzydła

O co chodzi z tą nową akcją (?), bo czekam i czekam, a termin jest stale przedłużany ? ;D Sądząc po grafikach umieszczonych na stronie jest to związane z aplikacjami usługi Live albo Windows 7. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? ;]

Odpowiedzi: 20

@isumiw Mam konto standard, a w polu z danymi mam: Imię i nazwisko; ulica wraz z numerem; miejscowość i kod pocztowy
kowi
Dodano
05.05.2009 20:27:21
w panelu widze pelny adres (konto premium), maila dostalem w odpowiedzi na moje pytanie dotyczace terminu wysylki nagrody (jeszcze nieznany) ;-)
odludeq
Dodano
05.05.2009 20:01:35
Czy ktoś, kto wygrał nagrodę otrzymał już e-mail z potwierdzeniem danych do wysyłki lub jakikolwiek e-mail? Oraz czy w Panelu Konkursowym macie napisany pełny adres tzn. ulica oraz numer domu/mieszkania, czy tylko samą ulicę? [img]http://i41.tinypic.com/64fngo.jpg[/img]
isumiw
Dodano
05.05.2009 19:34:10
I gadżety będą dawane dla pierwszych 500 osób w rankingu generalnym czy dopiero po tych co dostali koszulkę FairPlay.
bartex9
Dodano
04.05.2009 17:55:41
Jeden Windows mój :):mryellow:
penelopa
Dodano
04.05.2009 16:59:14
Jakich gadżetów? To jeszcze są jakieś nagrody? Super. Wreszcie lista. Teraz tylko czekać aż przyślą :)
bartex9
Dodano
04.05.2009 16:47:30
  • cacin 04.05.2009 17:53:21

    [quote=bartex9]Jakich gadżetów? To jeszcze są jakieś nagrody? Super. Wreszcie lista. Teraz tylko czekać aż przyślą :)[/quote] Gażety to smycz i magnesy na lodówkę :-)

No i elegancko :D Gadżetów jest 500, więc domyślam się, że będą po prostu dodawane do innych nagród. Też fajnie :]
shagwest@hotmail.com
Dodano
04.05.2009 16:17:52
juz jest.. ;-) http://www.centrumxp.pl/ASPX/WindowsRozwinieSkrzydla/Zwyciezcy.aspx
odludeq
Dodano
04.05.2009 16:03:48
sorki tego nie zauważyłem ;/ To gdzie ta lista ?? xD
Rafal2122
Dodano
02.05.2009 00:28:58
Witam !! Już jest 1 Maja 2009 więc gdzie jest lista zwycięzców która miała być opublikowana do końca kwietnia?? :-k
daoskar
Dodano
01.05.2009 02:17:41
  • Rafal2122 01.05.2009 15:53:39

    [quote=daoskar]Witam !! Już jest 1 Maja 2009 więc gdzie jest lista zwycięzców która miała być opublikowana do końca kwietnia?? :-k [/quote] a gdzie jest napisane że do końca kwietnia?? wg regulaminu: [quote]8.3. W terminie 10 dni od zakończenia Konkursu, Organizator opublikuje na swojej stronie internetowej listę Uczestników nagrodzonych w Konkursie.[/quote] czyli mają czas do 7.05.09 23:59 :) a na wysłanie nagrody jeszcze dodatkowe 14 dni ;/

  • daoskar 01.05.2009 16:12:32

    Tutaj na stronie głównej konkursu http://www.centrumxp.pl/ASPX/WindowsRozwinieSkrzydla/ "Uwaga! Lista zwycięzców zostanie opublikowana do końca kwietnia!" [quote=Rafal2122]a gdzie jest napisane że do końca kwietnia?? wg regulaminu: [quote]8.3. W terminie 10 dni od zakończenia Konkursu, Organizator opublikuje na swojej stronie internetowej listę Uczestników nagrodzonych w Konkursie.[/quote] czyli mają czas do 7.05.09 23:59 :) a na wysłanie nagrody jeszcze dodatkowe 14 dni ;/[/quote]

No ja wątpię, że dziś będzie :(
shagwest@hotmail.com
Dodano
01.05.2009 00:53:05
UPDATE: "Windows 7 pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku – takie oświadczenie wydał Bill Veghte, wiceprezes firmy Microsoft. Najnowszy system operacyjny Microsoftu ma się być dostępny najpóźniej na tegoroczne święta." "Paul Thurrott z serwisu WindowsITPro przewiduje, że prace nad Windows 7 zakończą się w końcem lipca lub sierpnia, a w sprzedaży system pojawi się już we wrześniu."...
Lamer
Dodano
01.05.2009 00:32:38
  • zeroekran 01.05.2009 00:52:32

    [quote=Lamer]UPDATE: "Windows 7 pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym roku – takie oświadczenie wydał Bill Veghte, wiceprezes firmy Microsoft. Najnowszy system operacyjny Microsoftu ma się być dostępny najpóźniej na tegoroczne święta." "Paul Thurrott z serwisu WindowsITPro przewiduje, że prace nad Windows 7 zakończą się w końcem lipca lub sierpnia, a w sprzedaży system pojawi się już we wrześniu."...[/quote] No i bardzo fajnie, gdzieś kiedyś czytałem że nowy Windows ma być gotowy na styczeń 2010, a tu takie pozytywne informacje. Teraz jeszcze chętnie bym zobaczył oficjalną listę zwycięzców która miała być opublikowana do końca kwietnia - została godzina z hakiem i to małym.

Ja tam czekam na oficjalne wyniki, też mam nadzieję, że nic się nie zmieni i zostanę szczęśliwym posiadaczem Windows 7. Btw. Kiedy oficjalna polska premiera tego systemu?
zeroekran
Dodano
30.04.2009 17:59:11
Konkurs zakończony i zastanawia mnie jedna rzecz - nagrodami w rankingu generalnym były m. in. systemy Microsoft Windows 7 Ultimate/Home Premium w wersji BOX, regulamin konkursu stanowi, że lista nagrodzonych zostanie opublikowana w terminie do 10 dni od zakończenia konkursu, a nagrody zostaną rozesłane pocztą w terminie do 14 dni od daty opublikowania listy zwycięzców... czyżby więc należało się spodziewać premiery Windows 7 w ciągu najbliższych 24 dni? Tak na serio to jak ktoś wygrał tego Windows 7 to dostanie wszystkie nagrody razem, dopiero jak wyjdzie Windows 7 czy w w/w terminie dostanie nagrodę/nagrody z rund, a Windowsa później, kiedy zostanie wydany. Jakie są szanse, że w rankingu generalnym coś się zmieni? Większe szanse są na pogorszenie czy na poprawę pozycji?
tzok
Dodano
28.04.2009 21:13:30
  • Lamer 28.04.2009 21:16:02

    [quote=tzok]Konkurs zakończony i zastanawia mnie jedna rzecz - nagrodami w rankingu generalnym były m. in. systemy Microsoft Windows 7 Ultimate/Home Premium w wersji BOX, regulamin konkursu stanowi, że lista nagrodzonych zostanie opublikowana w terminie do 10 dni od zakończenia konkursu, a nagrody zostaną rozesłane pocztą w terminie do 14 dni od daty opublikowania listy zwycięzców... czyżby więc należało się spodziewać premiery Windows 7 w ciągu najbliższych 24 dni? Tak na serio to jak ktoś wygrał tego Windows 7 to dostanie wszystkie nagrody razem, dopiero jak wyjdzie Windows 7 czy w w/w terminie dostanie nagrodę/nagrody z rund, a Windowsa później, kiedy zostanie wydany. Jakie są szanse, że w rankingu generalnym coś się zmieni? Większe szanse są na pogorszenie czy na poprawę pozycji?[/quote] 1.Byl juz post mowiacy o tym, ze windowsy zostana dostarczone PO PREMIERZE :-P chyba w Polsce Im chodzilo... 2.Ranking pozostaje niezmienny, nawet "domniemane" bledy w rundach - po weryfikacji, nic nie zmienily... 3.Pozdro

  • tzok 30.04.2009 16:37:21

    [quote=Lamer]1.Byl juz post mowiacy o tym, ze windowsy zostana dostarczone PO PREMIERZE :-P chyba w Polsce Im chodzilo... 2.Ranking pozostaje niezmienny, nawet "domniemane" bledy w rundach - po weryfikacji, nic nie zmienily... 3.Pozdro[/quote]Czyli mogę się już czuć szczęśliwym posiadaczem Office 2007 H&S i Windows 7 Home Premium :mryellow:

Jakbym widzial poslow spierajacych sie o glosy w wyborach, zamiast pomoc osobom z pewnego pozaru... Mozecie sie skupic na wazniejszych rzeczach ?
Reeboot
Dodano
26.04.2009 20:32:04
  • odludeq 27.04.2009 00:48:24

    [quote=Reeboot]Jakbym widzial poslow spierajacych sie o glosy w wyborach, zamiast pomoc osobom z pewnego pozaru... Mozecie sie skupic na wazniejszych rzeczach ? [/quote] a co jest ta wazniejsza rzecza, na ktorej maja sie skupic uzytkownicy forum? w imieniu adminow maja Ci to oswiadczenie napisac? no i po co Ci ono? bo jakos nie widze, zebys zglaszal tu na forum podobny blad z problematycznym pytaniem.. tylko ciagle to oswiadczenie. masz problem z konkursem - pisz reklamacje. dostaniesz oficjalna odpowiedz.

No i co administracja wywęszyła w sprawie tego feralnego pytania? Postawiono już coś? @Lilia: Ty nic nie będziesz musiała płacić. Wszystkie niezbędne opłaty uiszczają administratorzy.
bartex9
Dodano
25.04.2009 22:07:11
Ale czy podatku od nagrody nie pobiera się dopiero od wartości powyżej 760zł? I czy to znaczy, że nie będę musiała nic płacić, czy jednak? Bo tej kwestii nie rozumiem...
Lilia
Dodano
25.04.2009 21:23:56
  • Krzysiek_85 25.04.2009 22:08:06

    [quote=Lilia]Ale czy podatku od nagrody nie pobiera się dopiero od wartości powyżej 760zł? I czy to znaczy, że nie będę musiała nic płacić, czy jednak? Bo tej kwestii nie rozumiem...[/quote] [quote]7.6. W przypadku nagród, których wartość przekracza 100 zł, dodatkową część nagrody stanowi kwota pieniężna w wysokości 11,1% wartości nagrody, która zostanie pobrana przez Organizatora na pokrycie należnego podatku dochodowego od osób fizycznych.[/quote] Niestety w naszym kraju za wszystko trzeba płacić podatki.. niedługo opodatkują nas za to że żyjemy. Nie musisz nic płacić - po prostu odbierz nagrodę i tyle. Podatek zostanie opłacony za Ciebie przez organizatora konkursu. W tym celu robi się to przeważnie tak, że wartość nagrody ulega powiększeniu o kwotę równą jej podatkowi. Tę powiększoną kwotę zatrzymuje organizator więc cały problem spada na niego. [quote]No i co administracja wywęszyła w sprawie tego feralnego pytania? Postawiono już coś?[/quote] Mój przypadek rozważono dogłębnie i nic nie da się zrobić. Ale takiej fachowej i indywidualnej obsługi ze strony portalu to jeszcze nie widziałem xD

  • Reeboot 26.04.2009 12:33:01

    [quote=Krzysiek_85]Mój przypadek rozważono dogłębnie i nic nie da się zrobić. Ale takiej fachowej i indywidualnej obsługi ze strony portalu to jeszcze nie widziałem xD[/quote] A moze by tak na forum wystosowali jakies oswiadczenie w tej sprawie ?

  • ismenka 26.04.2009 19:10:59

    [quote=Krzysiek_85] Niestety w naszym kraju za wszystko trzeba płacić podatki.. niedługo opodatkują nas za to że żyjemy. Nie musisz nic płacić - po prostu odbierz nagrodę i tyle. Podatek zostanie opłacony za Ciebie przez organizatora konkursu. W tym celu robi się to przeważnie tak, że wartość nagrody ulega powiększeniu o kwotę równą jej podatkowi. Tę powiększoną kwotę zatrzymuje organizator więc cały problem spada na niego.[/quote] I tu się mylisz, bo podatek od nagrody płaci się dopiero przy wartości powyżej 760 złotych... Więc jeśli ktoś wygrał np. klawiaturę za 299 zł, to podatku od tego nie ma, nie było i nie będzie [przynajmniej na mocy obowiązującej ustawy]. Niewątpliwym błędem w regulaminie jest zapis, że WSZYSTKIE nagrody zostaną powiększone o 11,1% wartości na poczet podatku. Jednak dla mnie najważniejsze, że nawet w przypadku wygrania nagrody przekraczającej wartość 760 zł (czyli opodatkowanej) wszelkie ciężary publiczne ponosi organizator :)

nie wiem czy da sie jasniej.. ;-) nagroda jest: nagroda rzeczowa + kwota(A) podatku od tej nagrody (10%) + kwota podatku(B) od kwoty podatku(A) od nagrody, bo zawiera sie w tej nagrodzie (ta kwota(A)), stad dodatkowy 1% + podatek od kwoty podatku(B) kwoty podatku(A), ktory tez sie w nagrodzie zawiera, czyli dodatkowe 0,1% ;-) np: wartosc nagrody rzeczowej 1000zl do tego dochodzi podatek 10% czyli 100zl, wiec nagroda ma juz wartosc 1100zl a ze podatek musi byc od wartosci calej nagrody, to trzeba policzyc 10% z 1100zl (czyli 11% z 1000zl) wiec podatek wynosi 110zl i o ten podatek trzeba zwiekszyc wartosc nagrody.. mamy juz wiec 1110zl, od ktorych trzeba odprowadzic podatek.. 10% z 1110zl to 11,1% z 1000zl ;) w skrocie: podatek jest placony przez organizatora i stanowi dodatkowa wartosc nagrody od ktorej trzeba policzyc ten podatek.. ;P
odludeq
Dodano
25.04.2009 19:31:58
Nie rozumiem. Mógłbyś jaśniej?
Lilia
Dodano
25.04.2009 19:05:40
Dziękuję za odpowiedź. A druga kwestia?
Lilia
Dodano
25.04.2009 17:17:13
  • odludeq 25.04.2009 18:08:53

    [quote=Lilia]Dziękuję za odpowiedź. A druga kwestia?[/quote] kwota zostanie pobrana automatycznie.. po prostu Ci jej nie przysla ;-) a 11,1% wychodzi pewnie dlatego, ze dodatkowa kwota podatku rowniez jest opodatkowana jako wygrana w konkursie.. ;P

rockets93
Dodano:
23.02.2009 10:05:47
Komentarzy:
20
Strona 12 / 18