Windows rozwinie skrzydła

O co chodzi z tą nową akcją (?), bo czekam i czekam, a termin jest stale przedłużany ? ;D Sądząc po grafikach umieszczonych na stronie jest to związane z aplikacjami usługi Live albo Windows 7. Mógłby mi ktoś to wytłumaczyć ? ;]

Odpowiedzi: 20

usunęliście posty i na tym koniec?? :-s żądam aby lamer został ukarany za swoje chamskie zachowania i obrażanie innych (w tym moderatora)! :neutral:
Rafal2122
Dodano
04.06.2009 02:20:31
No to pożale się jeszcze i napiszę że ja nadal nie dostałem odpowiedzi od organizatorów...
czarek1986
Dodano
03.06.2009 14:48:06
Oczywiście dostałem maila od Organizatora o tym, że trzeba będzie poczekać. No i oczywiście cierpliwie staram się czekać, co nie zmienia faktu, że organizatorzy naginają regulamin i nic nie ma tu tłumaczenie, że trzeba poczekać bo coś tam. Nikogo to nie obchodzi, regulamin to regulamin. Równie dobrze można by czekać na nagrody rok, lub całe życie bo organizator nie określił ile to jest "troche". Rozumiem, że nagrody mogą dotrzeć z kilkudniowym opoźnieniem ale to co się teraz dzieje to już przesada a czas niestety płynie. Przy okazji zastanawiam się czemu Lamer tak bronisz organizatorów. Jesli wygrałeś jakieś nagrody, to powinieneś chyba też oczekiwać ich szybkiego dostarczenia. No a jak nie wygrałeś to wszystko tłumaczy czemu nie możesz zrozumieć mojego zdenerwowania zaistniałą sytuacją. PS Najgorsze dla mnie nie jest czekanie na nagrodę, tylko niepewność kiedy ona w ogóle do mnie trafi.
czarek1986
Dodano
03.06.2009 01:40:49
  • odludeq 03.06.2009 12:27:12

    [quote=czarek1986]Przy okazji zastanawiam się czemu Lamer tak bronisz organizatorów. Jesli wygrałeś jakieś nagrody, to powinieneś chyba też oczekiwać ich szybkiego dostarczenia. No a jak nie wygrałeś to wszystko tłumaczy czemu nie możesz zrozumieć mojego zdenerwowania zaistniałą sytuacją.[/quote] jesli o mnie chodzi, to costam wygralem i nawet o sporej wartosci (nie windows), a jakos na forum swoich zalow nie wylewam.. ;-) na kazdy mail z pytaniem o termin i sposob przeslania nagrody otrzymywalem odpowiedz najpozniej nastepnego dnia... biorac pod uwage doswiadczenia z innych konkursow (inni organizatorzy) to dopuszczam jakies 2 miesiace poslizgu z dostarczeniem nagrody (aczkolwiek licze na to, ze tutaj az tyle nie bede musial czekac ;P).

[b]Lamer[/b] i [b]Rafal2122[/b]! [color=red]Albo dajcie sobie po razie na PW, albo wyluzujcie. Nie potrzeba tu jeszcze pieniactwa. Kolejna takie posty nagrodzę dwudniowymi wakacjami.[/color]
XanTyp
Dodano
03.06.2009 01:23:36
[quote]11.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie i terminowość doręczenia przez pocztę lub firmy kurierskie, bądź za pośrednictwem systemów teleinformatycznych listów, przesyłek i e-maili wysłanych do Uczestników i przez Uczestników.[/quote] Problem w tym że paczki nie zostały jeszcze wysłane :-k. Pozostaje więc druga możliwość o której napisałeś w swoim poście (choć na razie za wcześnie aby z niej korzystać :) )
czarek1986
Dodano
01.06.2009 23:41:20
  • Lamer 02.06.2009 15:55:09

    [quote=czarek1986][quote]11.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie i terminowość doręczenia przez pocztę lub firmy kurierskie, bądź za pośrednictwem systemów teleinformatycznych listów, przesyłek i e-maili wysłanych do Uczestników i przez Uczestników.[/quote] Problem w tym że paczki nie zostały jeszcze wysłane :-k. Pozostaje więc druga możliwość o której napisałeś w swoim poście (choć na razie za wcześnie aby z niej korzystać :) )[/quote] Masz mozliwosc sprawdzenia czy zostaly wyslane :-k Gratulacje

  • Rafal2122 02.06.2009 19:13:46

    [quote=Lamer][quote=czarek1986][quote]11.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie i terminowość doręczenia przez pocztę lub firmy kurierskie, bądź za pośrednictwem systemów teleinformatycznych listów, przesyłek i e-maili wysłanych do Uczestników i przez Uczestników.[/quote] Problem w tym że paczki nie zostały jeszcze wysłane :-k. Pozostaje więc druga możliwość o której napisałeś w swoim poście (choć na razie za wcześnie aby z niej korzystać :) )[/quote] Masz mozliwosc sprawdzenia czy zostaly wyslane :-k Gratulacje[/quote] A może byś poczytał wcześniejsze posty... dopiero w tym tygodniu mają wysyłać...

  • Lamer 02.06.2009 21:42:38

    [quote=Rafal2122][quote=Lamer][quote=czarek1986][quote]11.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie i terminowość doręczenia przez pocztę lub firmy kurierskie, bądź za pośrednictwem systemów teleinformatycznych listów, przesyłek i e-maili wysłanych do Uczestników i przez Uczestników.[/quote] Problem w tym że paczki nie zostały jeszcze wysłane :-k. Pozostaje więc druga możliwość o której napisałeś w swoim poście (choć na razie za wcześnie aby z niej korzystać :) )[/quote] Masz mozliwosc sprawdzenia czy zostaly wyslane :-k Gratulacje[/quote] A może byś poczytał wcześniejsze posty... dopiero w tym tygodniu mają wysyłać...[/quote] "Witam, Gratuluję zwycięstwa w konkursie Windows Rozwinie Skrzydła. Poniżej przedstawię zasady wysyłki nagród. Wygrana Windows 7 Osoby, które wygrały system Windows 7 BOX Home Edition i Ultimate [b][i][u] otrzymują go najpóźniej do 2 tygodni po oficjalnej polskiej premierze marketingowej[/b][/i][/u] . Sam system pojawi się na pólkach w USA już w październiku tego roku. Nie jesteśmy jednak w stanie podać daty pojawiania się na półkach w Polsce oraz daty samej premiery (Windows Vista do sprzedaży trafił miesiąc przed oficjalna premierą). Dlatego też prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Nagrody zostaną wysłane na nasz koszt na adres podany w trakcie rejestracji w konkursie. Pozostałe nagrody [b][i][u] Pozostałe nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w momencie w którym otrzymamy je od firmy Microsoft [/b][/i][/u] Regulamin konkursu daje nam jeszcze parę dni na ich wysłanie, [b][i][u] jednakże ten termin może się niestety wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych [/b][/i][/u]. Tak jak w przypadku Windows 7 nagrody będą wysyłane na nasz koszt na adres podany w trakcie rejestracji w konkursie. Osoby, które wygrały kilka nagród (po za laptopami) otrzymają jedną przesyłkę z wszystkimi wygranymi nagrodami." To chciales geniuszu ? Pieprzeni nabijacze postow.

  • piotrteo 02.06.2009 21:57:24

    [quote=Lamer]To chciales geniuszu ? Pieprzeni nabijacze postów.[/quote] Jak na razie to Lamer nabija wątki w tym temacie. Może powinien zmienić nik na Lament Proponuję niech w następnym wątku osoba która otrzyma nagrodę podzieli się z resztą tą wiadomością. Reszta do tego czasu spokojnie czeka i studiuje regulamin.

  • Lamer 02.06.2009 22:09:12

    [quote=piotrteo][quote=Lamer]To chciales geniuszu ? Pieprzeni nabijacze postów.[/quote]Jak na razie to Lamer nabija wątki w tym temacie. Może powinien zmienić nik na Lament Proponuję niech w następnym wątku osoba która otrzyma nagrodę podzieli się z resztą tą wiadomością. Reszta do tego czasu spokojnie czeka i studiuje regulamin. [/quote] Sam to wymysliles, czy rodzice ci pomogli :-k Proponuje zmiane Twego nicku na Przestero - bo wprowadzasz same zaklocenia do watkow. Nie wniosles nic nowego do tematu, zapewne uslyszymy nastepne pytania w stylu: "to co z tymi nagrodami" "a ja jeszcze nie otrzymalem nagrod" a moze wreszcie jakis geniusz wpadnie na przeczytanie e-maila od Organizatora i napisze: "o kurde ludzie, po 100 postach, wiem juz, ze trzeba czekac" ](*,) Twoja mowa o Mnie do ? n-osoby potwierdza, ze masz jakies problemy ze swiadomoscia...

  • Rafal2122 03.06.2009 00:18:11

    [quote=Lamer]"Witam, Gratuluję zwycięstwa w konkursie Windows Rozwinie Skrzydła. Poniżej przedstawię zasady wysyłki nagród. Wygrana Windows 7 Osoby, które wygrały system Windows 7 BOX Home Edition i Ultimate [b][i][u] otrzymują go najpóźniej do 2 tygodni po oficjalnej polskiej premierze marketingowej[/b][/i][/u] . Sam system pojawi się na pólkach w USA już w październiku tego roku. Nie jesteśmy jednak w stanie podać daty pojawiania się na półkach w Polsce oraz daty samej premiery (Windows Vista do sprzedaży trafił miesiąc przed oficjalna premierą). Dlatego też prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Nagrody zostaną wysłane na nasz koszt na adres podany w trakcie rejestracji w konkursie. Pozostałe nagrody [b][i][u] Pozostałe nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w momencie w którym otrzymamy je od firmy Microsoft [/b][/i][/u] Regulamin konkursu daje nam jeszcze parę dni na ich wysłanie, [b][i][u] jednakże ten termin może się niestety wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych [/b][/i][/u]. Tak jak w przypadku Windows 7 nagrody będą wysyłane na nasz koszt na adres podany w trakcie rejestracji w konkursie. Osoby, które wygrały kilka nagród (po za laptopami) otrzymają jedną przesyłkę z wszystkimi wygranymi nagrodami." To chciales geniuszu ? Pieprzeni nabijacze postow.[/quote] sam jesteś pieprzonym nabijaczem postów... a na dodatek, który nie potrafi czytać... mówimy tutaj o regulaminie więc daruj sobie pisanie jak nie wiesz o co chodzi...... w regulaminie jest ustalony termin wysyłki i taki powinien być dotrzymany, pytasz się czy czarek1986 ma możliwość sprawdzenia czy zostały wysłane. Czytając wcześniejsze posty byś wiedział, że już było zadane organizatorom takie pytanie i była odpowiedź że nie, ale nie, łatwiej jest obrażać innych i pisać głupoty nie znając tematu... za takie odzywki ode mnie byś dostał już dawno bana za obrażanie i zaczynanie kłótni...

  • Lamer 03.06.2009 15:29:27

    [quote=Rafal2122] (...) sam jesteś pieprzonym nabijaczem postów... a na dodatek, który nie potrafi czytać... mówimy tutaj o regulaminie więc daruj sobie pisanie jak nie wiesz o co chodzi (...) [/quote] 1.Od 3 strony wstecz ciagle nawijacie o e-mailach, nagrodach i terminach a nie o regulaminie - baranie ](*,) 2.Ile z twoich 12 postow bylo pomocnych nabijaczu ? Chociaz w 1-ym kierunku. Z moich ok. 200 - ponad 170 bylo w kierunku pomocy innym. Aha i tak przy okazji XanTyp - w h**u [pisownia dozwolona, SPRAWDZ NA NECIE ZANIM COS O TYM NAPISZESZ - AGAIN] mam na ile dni mi dasz blokade - jak chcesz to calkiem usun konto. Tu macie mase specjalistow: piotrus & rafal :lol: Pewnie 2 geje - bo 1-en broni 2-go. Ja tu nie musze nikomu pomagac. Dobrze, ze nie pisze odpowiedzi typu: [url=http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=161941]http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=161941[/url] - podawanie stron, ktore nie dzialaja ](*,) i 2-och moderatorow szukalo bledu przez 2 dni - ktorym okazala sie KROPKA na koncu podanego adresu... Rotfl Pewnie znowu usuniecie ten post :lol: zeby ludzie nie wiedzieli o waszych prostych bledach :-k 3.Pozdro dla inteligentow, ktorzy znowu pisza: [quote=czarek1986]No to pożale się jeszcze i napiszę że ja nadal nie dostałem odpowiedzi od organizatorów...[/quote]Jak zwykle, piotrusiu, Twoje: [quote=piotrteo]Proponuję niech w następnym wątku osoba która otrzyma nagrodę podzieli się z resztą tą wiadomością. Reszta do tego czasu spokojnie czeka i studiuje regulamin. [/quote] Nic nie wnioslo.

  • Rafal2122 03.06.2009 19:03:09

    [quote=Lamer][quote=Rafal2122] (...) sam jesteś pieprzonym nabijaczem postów... a na dodatek, który nie potrafi czytać... mówimy tutaj o regulaminie więc daruj sobie pisanie jak nie wiesz o co chodzi (...) [/quote] 1.Od 3 strony wstecz ciagle nawijacie o e-mailach, nagrodach i terminach a nie o regulaminie - baranie ](*,) 2.Ile z twoich 12 postow bylo pomocnych nabijaczu ? Chociaz w 1-ym kierunku. Z moich ok. 200 - ponad 170 bylo w kierunku pomocy innym. Aha i tak przy okazji XanTyp - w h**u [pisownia dozwolona, SPRAWDZ NA NECIE ZANIM COS O TYM NAPISZESZ - AGAIN] mam na ile dni mi dasz blokade - jak chcesz to calkiem usun konto. Tu macie mase specjalistow: piotrus & rafal :lol: Pewnie 2 geje - bo 1-en broni 2-go. Ja tu nie musze nikomu pomagac. Dobrze, ze nie pisze odpowiedzi typu: [url=http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=161941]http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&t=161941[/url] - podawanie stron, ktore nie dzialaja ](*,) i 2-och moderatorow szukalo bledu przez 2 dni - ktorym okazala sie KROPKA na koncu podanego adresu... Rotfl Pewnie znowu usuniecie ten post :lol: zeby ludzie nie wiedzieli o waszych prostych bledach :-k 3.Pozdro dla inteligentow, ktorzy znowu pisza: [quote=czarek1986]No to pożale się jeszcze i napiszę że ja nadal nie dostałem odpowiedzi od organizatorów...[/quote]Jak zwykle, piotrusiu, Twoje: [quote=piotrteo]Proponuję niech w następnym wątku osoba która otrzyma nagrodę podzieli się z resztą tą wiadomością. Reszta do tego czasu spokojnie czeka i studiuje regulamin. [/quote] Nic nie wnioslo.[/quote] No i co ci to daje że nabiłeś sobie tyle postów?? skoro zachowujesz się jak obrażone dziecko?? daj sobie na wstrzymanie bo nic nie wnosisz do wątku swoim brakiem kultury... [b]XanTyp[/b], ja tylko odpowiedziałem na obrażanie użytkowników przez Lamera... za takie zachowanie (obrażanie, przeklinanie, brak kultury i dalszego obrażania pomimo upomnienia) powinien już dawno być zbanowany i to nie tylko na 2 dni...

11.2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za doręczenie i terminowość doręczenia przez pocztę lub firmy kurierskie, bądź za pośrednictwem systemów teleinformatycznych listów, przesyłek i e-maili wysłanych do Uczestników i przez Uczestników. Proste Lamerzy '-.-' ??? Jesli wyslal, to czekac na nagrody a jak wam sie kulffa nudzi to: 11.4. Wszelkie spory, mogące wyniknąć między Organizatorem Konkursu a jego Uczestnikami będą rozpatrywane przez sąd powszechny właściwy dla siedziby Organizatora. Koniec pieprzenia smutow "kiedy co i jak i gdzie itp. itd."
Lamer
Dodano
01.06.2009 22:45:41
Co z tego że był termin wydania windows 7 skoro nie dostarczono jeszcze żadnej nagrody a minął już miesiąc od zakończenia konkursu. Była też podana informacja o tym że wysyłka nagród troche się opóźni ale bez przesady aby tyle to trwało. Nie wiem jak tak duża firma jak Microsoft może mieć problem z dostarczeniem nagród do organizatora. Poza tym ja też wysłałem takiego maila niedawno. Na razie jeszcze nie dostałem odpowiedzie ale to było w piątek więc może przez weekend nikt tam nie odbierał poczty.
czarek1986
Dodano
01.06.2009 22:40:16
Gdzie chowa? Mail o zakończeniu konkursu i terminie wysyłania Windows 7 był, do tego, gdy parę dni temu spytałem mailowo o termin wysyłki innych nagród, na odpowiedź długo nie czekałem.
shagwest@hotmail.com
Dodano
01.06.2009 21:27:00
W tym portalu po prostu nic nigdy nie może pojść tak jak powinno. Jak robią konkurs to im serwery nie wytrzymują. Jak układają pytania to potrafią narobić w nich błędów. A jeszcze do tego dochodzi, że po zakończeniu konkursu organizator chowa głowe w piasek, a nagród ani widu ani słychu.
czarek1986
Dodano
01.06.2009 20:19:05
To będą te nagrody czy nie? Co z nagrodami Windows 7 z rankingu generalnego? Może organizator by się wypowiedział... ile można trzymać ludzi w niepewności.
tzok
Dodano
01.06.2009 18:48:19
A dzisiaj każdy otrzyma wiadomość na dzień dziecka, iż nagrody przechodzą na własność organizatora zgodnie z poniższym punktem regulaminu :-({|= 7.8. W przypadku niemożności odebrania jakiejkolwiek z nagród przez uprawnionego Uczestnika do dnia 1 czerwca 2009, nagroda przechodzi na własność Organizatora. W przypadku rezygnacji z nagród określonych w niniejszym Regulaminie nie przysługuje ekwiwalent pieniężny. :mryellow:
cacin
Dodano
01.06.2009 15:58:47
Już jest przyszły tydzień?
shagwest@hotmail.com
Dodano
01.06.2009 00:35:09
  • XanTyp 01.06.2009 13:46:48

    [quote=shagwest@hotmail.com]Już jest przyszły tydzień?[/quote]W najbliższą niedzielę też może być ten przyszły tydzień.

I wiadomo już coś więcej w sprawie tych nagród? No ile można czekać...
bartex9
Dodano
31.05.2009 16:32:59
W przyszłym tygodniu mają wysyłać.
shagwest@hotmail.com
Dodano
25.05.2009 17:19:31
Wiadomo już coś więcej o wysyłce nagród ?? :-s
daoskar
Dodano
25.05.2009 16:55:38
Wydaje się, że wszyscy czekamy na maila i następującej treści: "Nagrody zostały wysłane. Windows 7 zostanie wysłany wtedy i wtedy". No cóż - pozostaje cierpliwie czekać i mieć nadzieję że Microsoft jak najszybciej przekaże nagrody redakcji CentrumXP. Widać regulamin sobie a życie sobie.
zeroekran
Dodano
22.05.2009 23:53:53
Ciekawy jestem swoją drogą czemu Microsoft tak długo zwleka z nagrodami?. Nigdy tak jeszcze nie było. Moze to skutki kryzysu?
czarek1986
Dodano
22.05.2009 13:40:38
przeciez miales w mailu napisane, ze termin sie moze wydluzyc.. ;-) [a jesli ktos pisze, ze sie moze wydluzyc, to na pewno sie wydluzy ;P]
odludeq
Dodano
19.05.2009 12:46:36
Czy nagrody zaczeły już być wysyłane? Czy ktoś już dostał jakąś nagrodę?
czarek1986
Dodano
19.05.2009 01:45:08
Czy ktoś dostał wczoraj maila z potwierdzeniem wygranej w konkursie i instrukcją odebrania nagród? Bo wczoraj dostałe tylko maila od organizatorów z zapowiedzia że taki drugi mail jeszze tego samego dnia do mnie dotrze ale nie dotarł.
czarek1986
Dodano
14.05.2009 12:11:58
  • piotrteo 14.05.2009 12:58:44

    [quote=czarek1986]Czy ktoś dostał wczoraj maila z potwierdzeniem wygranej w konkursie i instrukcją odebrania nagród? Bo wczoraj dostałe tylko maila od organizatorów z zapowiedzia że taki drugi mail jeszze tego samego dnia do mnie dotrze ale nie dotarł.[/quote] mail z zapowiedzią był ok godz. 16.10 ( nadawca centrumxp) drugi mail z gratulacjami i zasadami wysyłki nagród był ok godz. 19.10 ( nadawca Jakub Hryciuk ) oto jego treść: [quote]Witam, Gratuluję zwycięstwa w konkursie Windows Rozwinie Skrzydła. Poniżej przedstawię zasady wysyłki nagród. Wygrana Windows 7 Osoby, które wygrały system Windows 7 BOX Home Edition i Ultimate otrzymują go najpóźniej do 2 tygodni po oficjalnej polskiej premierze marketingowej. Sam system pojawi się na pólkach w USA już w październiku tego roku. Nie jesteśmy jednak w stanie podać daty pojawiania się na półkach w Polsce oraz daty samej premiery (Windows Vista do sprzedaży trafił miesiąc przed oficjalna premierą). Dlatego też prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość. Nagrody zostaną wysłane na nasz koszt na adres podany w trakcie rejestracji w konkursie. Pozostałe nagrody Pozostałe nagrody zostaną wysłane do zwycięzców w momencie w którym otrzymamy je od firmy Microsoft. Regulamin konkursu daje nam jeszcze parę dni na ich wysłanie, jednakże ten termin może się niestety wydłużyć z przyczyn od nas niezależnych. Tak jak w przypadku Windows 7 nagrody będą wysyłane na nasz koszt na adres podany w trakcie rejestracji w konkursie. Osoby, które wygrały kilka nagród (po za laptopami) otrzymają jedną przesyłkę z wszystkimi wygranymi nagrodami.[/quote] Jak widać trzeba czekać dalej

rockets93
Dodano:
23.02.2009 10:05:47
Komentarzy:
20
Strona 10 / 18