Windows Mobile 2003 for smartphone

Skąd moźna wziąć to oprogramowanie dla motki mpx200? Cze jest płatne? Jesli tak to gdzie moźna nabyć i za ile. Jeśli jest darmowe to proszę o stoswne linki

Odpowiedzi: 7

dymeq

Tu masz wszystkie trzy systemy:
http://www.drugstore.gsmhosting.net/Support/Motorola/

user: gsmforum
pass: motorola
cydziol
Dodano
27.04.2006 23:21:49
dymeq:
Jka zwykle link po angielsku...

Moźe pora się nauczyć ?

BTW przy odrobinie chęci Microsoft Polska istnieje równieź.
Anonymous
Dodano
27.04.2006 20:23:49
Jka zwykle link po angielsku...
dymeq
Dodano
27.04.2006 17:52:33
Kuba:
Gusio, ale moźe ktoś z forum wie, ma jakieś doświadczenia z tym systeme i udzili koledze bardziej wartosciowych informacji, niź twój post którym znowu nabiłeś sobie licznik.

To moźe zaczniemy się domyślać co Autor ma na myśli ?

Moźe chce podyskutować o LiveBOX moźe nie ?

Jak jesteś chętny to rozpocznij dyskusję, ja natomiast odpisuję zgodnie z tym co w poście zawarte, a dywagację zostawiam Takim jak Ty.

Bo przecieź moźna pisać o dupie maryni.

Gieras nie wtrącaj się :lol: *

* To taki źart, jeśli kto by nie zrozumiał.

P.S: Jeśli chcesz w polemikę się wdać to na PW zapraszam moźemy o wielu rzeczach podyskutować .. ale pewnie nie chcesz się zadawać z takie kimś jak ja.. Twój wybór.

BTW licznika – moźesz mi go wyzerować, mnie on wali.. Ty natomiast wyczulony jesteś na jego p–kcie. Jak chcesz to oddam Ci go, źebyś za fachowaca uchodził w końcu.
Anonymous
Dodano
26.04.2006 10:13:59
Kuba:
Gusio, ale moźe ktoś z forum wie, ma jakieś doświadczenia z tym systeme i udzili koledze bardziej wartosciowych informacji, niź twój post którym znowu nabiłeś sobie licznik.
niech bedzie ze teraz ja sei czepiam, ale w poscie nie ma nic na ten temat.

Skąd moźna wziąć to oprogramowanie dla motki mpx200?

jest w linku

Cze jest płatne?

tez mozna wywnioskowac

ogolnie ten link jest odpowiedzia. musza nauczyc sie szukac, bo inaczej forum bedzie zasypane tego typu postami
gieras
Dodano
25.04.2006 21:22:34
Gusio, ale moźe ktoś z forum wie, ma jakieś doświadczenia z tym systeme i udzili koledze bardziej wartosciowych informacji, niź twój post którym znowu nabiłeś sobie licznik.
Kuba
Dodano
25.04.2006 20:42:33
Pierwszy link z googli: http://www.microsoft.com/windowsmobile/default.mspx
Anonymous
Dodano
25.04.2006 19:12:05
dymeq
Dodano:
25.04.2006 11:49:39
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1