Windows Millenium – aktywacja

Witam!

Pytanko: Posiadam legalne oprogramowanie Win ME i office , był on juz wczesniej instalowany i aktywowany na innym komputerze (czasy gdy w robocie nie było jeszcze internetu he he ), komp się spalił :? , chciałbym zainstalować tamto opragramowanie, jak postepować z aktywacją ?

Odpowiedzi: 3

Millenium nie ma aktywacji. Dopiero w Windows XP sie pojawila. :wink:
fidelio
Dodano
06.12.2004 00:30:48
krzysiekk23:
Witam!

Pytanko: Posiadam legalne oprogramowanie Win ME i office , był on juz wczesniej instalowany i aktywowany na innym komputerze (czasy gdy w robocie nie było jeszcze internetu he he ), komp się spalił :? , chciałbym zainstalować tamto opragramowanie, jak postepować z aktywacją ?

A to Windows Milenium posiada Aktywcję.?
Ja mam takowy system teź legalny (wersja OEM) . Zresztą nie spotkałem się z aktywacją tego produktu,,
Zapewne chodzi ci o legalnośc uzywania produktu..?
Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
27.11.2004 08:22:55
Witam.
Kwestię przeniesienia instalacji na inny komputer regulują warunki umowy licencyjnej. Jeśli przeniesienie jest dozwolone w warunkach umowy licencyjnej, to produkt naleźy najpierw usunąć z komputera, na którym był on pierwotnie zainstalowany. Po zainstalowaniu produktu na nowym komputerze wymagana jest aktywacja telefoniczna w centrum aktywacyjnym firmy Microsoft.
Pozdrawiam
marcel25
Dodano
26.11.2004 23:24:58
krzysiekk23
Dodano:
26.11.2004 09:22:22
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1