Windows Media Player zniekształca mi dźwięk

Windows Media Player 11 na moim Win Xp SP3 zniekształca mi dźwięk. Otwieram jeden plik w: MPLayerze i QuickTime 7 i jest bez zarzutu. A jak otworzę w: Windows Media Player 11 to dźwięk jest zniekształcony. Przeklikałem cały program, pobawiłem się korektorem graficznym, ale to nic nie daje. ustawienie domyślnych ustawień również. Po prostu źle odtwarza. Czego to może być wina? Nie wiem, kodeków?

Odpowiedzi: 6

Co za ustrojstwo, wiesz? Nawet w "Dodaj/Usuń Programy" nie ma wszystkich jakie się instalowało. I teraz szukaj. Wiesz co Ci powiem? [b]Z kodekami to zawsze tak![/b]
BUNCH
Dodano
28.11.2011 19:09:06
  • Veers 29.11.2011 02:28:02

    [quote=BUNCH]... Wiesz co Ci powiem? [b]Z kodekami to zawsze tak![/b][/quote] .... a wiesz co ja ci powiem? Już kiedyś przy jakiejś okazji (bodajże dotyczyło kodeków wideo dla odmiany) - też to tak określiłem :)

Mnie nie pytaj. Ja trzymam się od kodeków tak daleko jak to tylko możliwe. Jedyny kodek który doinstalowywałem - to taki który umożliwia odtwarzanie przez WMP plików FLAC.
Veers
Dodano
28.11.2011 18:41:23
WMP nie otwierał mi formatu MP4. Zainstalowałem jakiś kodek i zaczął otwierać. Ale też się zepsuł bo jak film doszedł to końca to odtwarzacz się zacinał. Nie można było już nic zapętlić. Po odtworzeniu filmu - zwis. Co zatem powinienem zainstalować by WMP odtwarzał mi pliki MP4 a jednocześnie nie miał słabej jakości, bo różnica jest wielka?
BUNCH
Dodano
28.11.2011 17:37:29
Program jest jaki jest. WMP sam z siebie odtwarza tylko określone typy plików, ponieważ posiada określoną ilość kodeków wbudowanych w system. Zazwyczaj problemy zaczynają się kiedy te kodeki są zastępowane innymi kodekami (i ich ustawieniami) które zostały zaprojektowane do wszystkiego - tylko nie do współpracy z WMP.
Veers
Dodano
28.11.2011 17:35:22
No dobrze, ale w takim razie dlaczego na innych odtwarzaczach jest wszystko w porządku? Przeinstalowałem pakiet Windows Media Playera, zainstalowałem nowszą wersję - nie pomogło. Może więc odpowiedzią jest to, że program jest do bani?
BUNCH
Dodano
28.11.2011 17:26:16
[quote=BUNCH]... Nie wiem, kodeków?[/quote] Nie ma to jak odpowiedzieć sobie na pytanie :)
Veers
Dodano
28.11.2011 17:14:06
BUNCH
Dodano:
28.11.2011 17:03:44
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1