windows media player 9

witam. chcialem się zapytac jakie kodeki badz inne programy musze sciagnac aby mozna bylo odtwarzac filmy dvd. nie widze obrazu, tylko slychac dzwięki. prosze o szybką pomoc !!!!!

Odpowiedzi: 4

Szczerze to pierwszy raz się spotykam z takim czymś. Więc w googlach mówią dla odtwarzania BUP można używać PowerDVD. Możesz ściągnąć i spróbować, ja sam mam PowerDVD jest dobry , nie za duży nie za ciężki. A może i ktoś co innego doradzi. P.S. MediaPleer może mieć tylko problemy z rozszerzeniami firmy real , sam Microsoft się do tego przyznaje .po prostu dla pewnego odtwarzania radzą wykupić (to jest ich biznes).kodek mało potrzebny i praktycznie rzadko spotykany. na 60% pomoże Real Alternative. A z reszta wszystkimi rozszerzeniami ja nie miałem problemów oczywiście BUP słyszę pierwszy raz. P.S.2-> Każdy VTS ma po jednym pliku IFO i BUP oraz jeden lub więcej plików VOB.Rebe ma rację, ono samo osobno nie jest plikiem multimedialnym, tylko częścią formatu. więc jego osobno nie odtworzysz. a skoro WMP11 nie może odtworzyć multimedię który w sobie zawiera file o rozszerzeniu BUP, to pomoże ci PowerDVD. Pozdrawiam.
Sfinks
Dodano
15.08.2007 22:52:14
Jeżeli dobrze kojarzę to plik o tym rozszerzeniu jest "wspomagaczem" - backupem plików typu *.nfo służącym do ew. pomocniczego odczytu informacji. Nie iwem więc czy w ogóle można uznać go za plik multimedialny ( to jednak moje laickie wątpliwości i moga być oparte na cłąkowicie błędnych przesłankach ).
Rebe
Dodano
15.08.2007 12:14:43
zainstalowalem windowsa 11 i ten k-lite i nadal mi nie odpala ;/ chodzi mi dokladnie o odpalenie .BUP ;/;/
skrzat07
Dodano
15.08.2007 00:09:21
Zainstaluj ACE Mega Codecs Pack i np. program Power DVD lub ALLPleyr'a. Powinno wszystko dobrze chodzic.
Sephiroh
Dodano
14.08.2007 20:57:21
  • Sfinks 14.08.2007 22:51:49

    [quote=Sephiroh]Zainstaluj ACE Mega Codecs Pack [/quote] Nie radzę sobie zaśmiecać tym kompa. ściągnij media pleer 11(napewno lepszy od 9), i doinstaluj K-Lite Codek Pack ostatnią wersję i tyle.

skrzat07
Dodano:
14.08.2007 20:46:29
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1