Windows Media Player 8

Czesc
Mam problem – otoz mam Windowsa XP Proffesional no i jak z kazdym winem mam Windows Media Player'a 8. Problem w tymz e mam zainstalowanego DIVX'a i odtwarza filmy ale gdzie napisy ?? jak tam wlaczyc napisy – wiem ze mozecie napisac zebym se np zainstalowal VPlayera 4 ale jesli ktos zna odpowiedz na pytnia jak wlaczyc napisy w WMP8 to prosze o odpowiedz albo tu na forum – albo na mojego mejla... maciusss@Wp.pl
Prosze o wmiare szybką pomoc...
maciusss

Odpowiedzi: 3

a co tego samego nazewnictwa... Jesli film ma taka sama nazwe jak napisy to po uruchomieniu filmu napisy wyswietlane sa automatycznie. Osobiscie nei uzywam Windows Media Playera. Jest cala masa malutkich programikow o nieboo lepszych np. vplayer bestplayer itd
mrsit
Dodano
05.07.2002 09:08:27
Włączanie napisów
Wykonaj jedną z następujących czynności:
Aby włączyć napisy dla wybranego dysku, w menu Widok wskaź pozycję Funkcje DVD, następnie pozycję Napisy i podpisy, po czym kliknij język, w jakim mają być wyświetlane napisy.
Aby włączyć napisy dla wszystkich dysków, z menu Narzędzia wybierz polecenie Opcje, a następnie wybierz kartę DVD. Z listy Napisy wybierz język, w jakim mają być wyświetlane napisy. Ustawienie to moźe nie działać w przypadku niektórych dysków.
Napisy pojawią się podczas odtwarzania wybranego dysku.

Uwaga Nie wszystkie dyski DVD obsługują tę opcję.

Napisy i zamknięte podpisy nie mogą być wyświetlane jednocześnie. Wydajność odtwarzacza moźe ulec pogorszeniu w przypadku wyświetlania napisów lub zamkniętych podpisów na komputerach z ograniczoną pamięcią graficzną.

Aby moźliwe było odtwarzanie dysków DVD, w komputerze musi być zainstalowana stacja dysków DVD–ROM oraz sprzętowy lub programowy dekoder DVD. Jeźeli nie jest zainstalowany zgodny dekoder DVD, w oknie programu Windows Media Player nie są wyświetlane polecenia, opcje i regulatory związane z DVD i nie moźna odtwarzać dysków DVD. Więcej informacji o dekoderach DVD moźna znaleźć w części Rozwiązywanie problemów z DVD.

Tematy pokrewne
B3T0N
Dodano
05.07.2002 01:46:30
Ale czy ktoś dokładniej mógłby to przybliźyć ?? no bo Zir0Cool napisal ze jak sie tak samo nazywaja to dzialajom – mi tesh sie tak samo nazywajom napisy – napisz jaki mash WMP i jaki Windows – czy XP ?? no i prooooooooosze jak ktos wie to niech odpowie...
maciusss
Dodano
17.05.2002 19:13:17
maciusss
Dodano:
14.05.2002 20:05:33
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1