Windows Media PLayer 11 & Autoodtwarzanie

Witam, Od paru dni mam problem a dotyczy on dwoch rzeczy, po pierwsze: Autorun nie dzialami ani na plytach ani na PenDrive'ie w Panelu Sterowania wszystko ustawione jak nalezy w rejestrach rowniez i nie wiem dlaczego poprostu nie dziala gdyż wszysktie opcje sa wlaczone. A drugim troche wazniejszym rpoblemem jest to ze od paru dni nie dziala mi WMP 11 gdy go wlaczam po chwili wyskakuje komunikat ze WMP 11 przestal dzialac ;/ Nie wiem jak mam go naprawic , nie wiem czy da sie go jakos usunac i zainstalowac na nowo bo uruchamianie instalacji z folderu WMP nic nie daje gdyz jest to instalacja starszej wersji a wersji 11.0.6000.xx44 nigdzie nie moge znales a taka wlasnie mam zainstalowana ;/ Prosze o pomoc smile.gif Dziekuje Pozdrawiam ><

Odpowiedzi: 2

Ad1 Tak zostaly wykonane wszystkie opisane czynnosci :( I dalej nie dziala Ad2 NIe mam WMP11 w dodaj usun programy a jak wlaczam dodaj funkcje systemu windows (skladniki) to mam pusta liste nie wiem dlaczego ;/
CrashBlack
Dodano
29.11.2007 23:39:15
Ad.1 Czy dobrze rozumiem, że wyczerpałeś wszystkie solucje zawarte [url=http://forum.centrumxp.pl/Default.aspx?g=posts&t=108100]TUTAJ[/url]? Ad2. jeśli miałeś włączone przywracanie systemu to powinien utworzyć się automatycznie punkt przywracania przed instalacją WMP 11. W przypadku gdyby cofnęło się zbyt dużo zawsze możesz cofnąc przywracanie. W innym przypadku usuń najpierw WMP 11poprzez aplet "Dodaj usuń programy" oraz wyczyść rejestr z wpisów po nim ręcznie lub za pomocą jednego z dostępnych w Necie cleanerów
Endrju
Dodano
28.11.2007 08:51:46
CrashBlack
Dodano:
27.11.2007 23:32:42
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1