Windows Media Center 2005

Uporałem się juź z podanym wcześniej problemem i mam pytanie.
Czy istnieje sposób, przy pomocy którego moźna dokonać integracji polskiego pliku językowego z angielską wersję WMC? Jeśli ktoś przebrnął przez taki problem proszę o wskazówki.
Pozdrawiam!!!!
Kazik

Odpowiedzi: 7

Odświeżam wątek. pytanie do właścicieli zagranicznych wersji qosmio. kupiłem nimieckiego F20. znalazłem na necie wszystko co trzeba do spolszczenia. postępuję jak nakazano i podczas instalacji: "WindowsXPMediaCenter2005-KB900325-usa" wyskakuje mi błąd a dokładnie tak jakby przeszkadzał mu "recorder TV" i zostaje zatrzymana instalacja. proszę o pomoc co i gdzie wyłączyć.
rafalfala
Dodano
08.05.2008 01:44:11
kordian1000: buahahahahahahaha. Wiesz co to jest preinstalowany system?
WujekSaint
Dodano
02.05.2006 11:43:53
Witam. Ja dokonalem zakupu nowego laptopa TOSHIBA Qosmio F20 w Anglii. I na nim juz byl zainstalowany XP MEDIA CENTER ale w wersji angielskiej. Otrzymalem w komplecie tylko dwie plytki :
1) QOSMIO PLAYER RECOVERY CD
2) PRODUCT RECOVERY

Pytanie skad moge uzyskac spolszczenie do XP MEDIA CENTER ???
Musze to dokupic osobno, jezeli tak to samo spolszczenie czy caly pakiet media center ? Skoro nowy laptop to system oryginalny ale powinni dac system osobny na plycie a nie juz zainstalowany ?? Prosze o pomoc
kordian1000
Dodano
26.04.2006 19:52:10
EL NINO:
Istnieje sposob i mozna go znalezc na forum.


Jeśli kiedykolwiek był taki wątek, to obecnie NA PEWNO GO NIE MA.

Wpisałem w wyszukiwarkę forumową słowa "integracja Media Center" – znalazł jedynie zapytania bez odpowiedzi.

Wpisałem więc samo "Media Center" znalazło 17 stron trafień. Przejrzałem wszystkie

Jest masę informacji na temat INSTALACJI nakłądki spolszczającej.
Jednak o INTEGRACJI nie ma choćby jednego słowa (poza kilkoma zapytaniami.

Więc jeśli z taką pewnością siebie odpowiedziałeś, źe taki temat jest to podaj do niego linka.
PC_Maniac
Dodano
15.04.2006 03:53:03
na pierwszej płycie windowsa mc masz folder "dotnet" jest to .net framework z doatkiem sp1, instalujesz go. Potem instalujesz update do Media center, na koncu plik z polskim jezykiem, Pliki te nie są darmowe, są integralną częscia polskiej wersji WMC, Dlatego pobieranie z internetu jest zabronione tak jak zamieszczanie linków na tym forum. Ale jak co to klikaj na bulletoss@wp.pl ;]
BulletossS
Dodano
23.12.2005 05:22:51
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, która jednak nie zawiera wskazówki, o jaka prosiłem.
Niechaj jednaj tak pozostanie. Będę szukał na forum.
Pozdrawiam!!!!!
Kazik
Kazik
Dodano
19.12.2005 00:30:41
Istnieje sposob i mozna go znalezc na forum.
EL NINO
Dodano
18.12.2005 16:57:25
Kazik
Dodano:
18.12.2005 12:56:58
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1