Windows Media Audio codec

Mam problem z dźwiękiem w filmie. Jak narazie tylko w jednym. Nie słychać dźwięku. We właściwościach pliku win podaje źe dźwięk jest kodowane w Windows Media Audio V2. Sprawdzałem czy takowy kodek jest zainstalowany, i nie jest. Jest tylko Windows Media Audio. Podczas uruchamiania filmu w Windows Media Player, ponoć jest ściągany jakiś kodek, który się instaluje, ale i tak nie ma dźwięku. Skąd ściągnąć Windows Media Audio V2.
Problem występuje w filmie Neon Genesis Evangelion opizod 2. Moźe ktoś się spodkał z takim błędem. Film ściągnięty z KaZaA.
Please HELP!

Odpowiedzi: 3

Problem rozwiązany. Znalazłem kodek. A co do Nimo to po nim zaczął mi skrzeczeć dźwięk w empetrójkach. heh. No i musiałem go odinstalować.
A propos jak ktoś będzie miał taki problem jak ja to niech da znać.
SLAY3R
Dodano
06.08.2002 00:53:32
A najlepiej zassij sobie Nimo50Build7.exe
to jest taki PACK codeców :) wszystko chodzi :!:
Mr_pepe
Dodano
04.08.2002 03:28:28
Musisz ściągnąć kodek DivX 3.11. Po zainstalowaniu wchodzisz do jego katalogu (katalogu, który mam nadzieję znajduje sie na liście programów w menu start). Powinien się on nazywać przy standartowej instalacji DivX MPEG 4 Video Codec. Tam powinno być Run Me First. Klikasz na to dajesz potem na tak i załatwione.
x–man
Dodano
27.07.2002 02:22:04
SLAY3R
Dodano:
25.07.2002 23:21:07
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1