Windows ME–boot dyskietka

Cześć. Poszukuję programu do wykanania boot dyskietki w ME gdyź w czasie startu pokazuje się komunikat
Nie moźna uaktualnic pliku %1% z%2% –co to znaczy??
Poprzednim razem gdy takie coś zacząło się pokazywać system się nie uruchomił i jacyś "infospece" musili odzyskiwać dane( komp uźywany do prac biurowych) Wszystko było OK do momentu deinstalcji Symanteca a poprzednim razem problem pojawił się po deinstalce Outpost Firewall.Gdzie szukać przyczyny i jak zaradzić kompletnemu zwisowi systemu

Odpowiedzi: 7

gusioo dzięki ten link wystarczył .
mpp
Dodano
24.12.2005 16:53:24
mpp:
Gusioo napisz jaka to pozycja w Biosie gdzie to się przestawia na boot z dyskietki tak oględnie jeśli łaska.

Wróźką nie jestem – nie wiem jaki masz BIOS.
Moźe to Cie naprowadzi: http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=31893
Anonymous
Dodano
24.12.2005 14:02:14
Jak słyszę BIOS to dostaję cykora, źeby nic tam nie spieprzyć. Przed wystawieniem posta byłem tam ale wygląda to skomplikowanie.Gusioo napisz jaka to pozycja w Biosie gdzie to się przestawia na boot z dyskietki tak oględnie jeśli łaska.Nie mniej dzięki za pomoc .Będę coś tam kombinowałi przy okazji uczył.
Wesołych Świąt
mpp
Dodano
24.12.2005 13:14:07
Nerdanel:
Najlepiej by było jakbyś miał płytkę xp i z niej najlepiej się wszystko robi. Bo z dyskietki moźe się nie dać tak jest przynajmniej u mnie :)

Bzdury, do tej pory mam dyskietkę i czasem fdisk był lepszy od płyty z XP ;) .

Wchodzisz do BIOS ustawiasz na bootoawanie z dyskietki.
Wkładasz dyskietkę na początku rozruchu i czekasz. Potem wystarczy czytać co pisze na ekranie.
Anonymous
Dodano
24.12.2005 12:04:45
Najlepiej by było jakbyś miał płytkę xp i z niej najlepiej się wszystko robi. Bo z dyskietki moźe się nie dać tak jest przynajmniej u mnie :)
Nerdanel
Dodano
24.12.2005 10:33:07
Dzięki za link.Pytanie mam banalne –jak wystartować komputer z tak przygotowanej dyskietki.Jak dojść do opcji gdzie jest moźliwość wyboru startu z dyskietki czy cdrom jak jest to w XP
mpp
Dodano
23.12.2005 22:51:41
np. www.bootdisk.com zawiera ww. dysk startowy
Endrju
Dodano
23.12.2005 11:24:26
mpp
Dodano:
23.12.2005 09:35:57
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1