windows mce2005–problem z instalacją net.framework 1.1sp

Witam
Posiadam Windows MCE 2005(pl), oraz drobny problem.
Otóź poprawna instalacja polega na wgraniu standartowo windows z płyt,potem wymagana jest NET.framework 1.1+sp(zawarte na płytach),następnie wersja MCE 2005(osobna płytka) i dopiero na końcu nakładka polonizacyjna.Kłopot w tym, źe o ile NET 1.1 instaluje się, o tyle service pack do niego juź nie(po prostu komunikat o nieudanej instalacji i tyle), w związku z czym reszta instalacji utyka w martwym punkcie.Dlaczego nie mogę dograć tego SP?Moźe chodzi o to źe Windows instalowany jest na dysku SATA?(podczas instalacji dodawane sterowniki z dyskietki, czyźby płyta główna?)

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Wygląda na to źe miałem rację.Ponowna instalacja ale juź na zwykły dysk ATA rozwiązała sprawę.Obawiam się źe problem wynika z niezgodności sprzętu(obsługi sterowników SATA)–jak widać posiadacze płyt Epoxa nForce2 Ultra400 mogą mieć problemy jeśli mają Windows na dysku SATA.
Temat moźna uznać za zamknięty?.

Odpowiedzi: 1

czesc no masz racje, ja mamdysk SATA i nie moge wgrac xp z boota bo wysiwtla mi komunikat ze nie wykrywa dysku sieciowego, ale poradzielm sobie z nim po prostu przerobilem plytke XP i gra, fakt ze byly z tym problemy ale teraz wszystko jak najbardziej gra.Po prostu xp sp2 nie ma sterownikow pod dyski SATA ale sp3 lub vista na banka to bedzie miala. pozdr
Anonymous
Dodano
10.01.2006 23:18:08
robal
Dodano:
10.12.2005 22:45:36
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1