Windows Live - powiadomienie

Cześć. Od kilku dni przychodzi mi raz, czasem dwa razy dziennie powiadomienie z usługi Windows Live: [quote]Witaj Użyj kodu *******, aby korzystać z identyfikatora Windows Live ID na nierozpoznanym komputerze. Jeśli żądanie tego kodu nie zostało wysłane przez Ciebie, zalecamy przejście na stronę https://account.live.com i zaktualizowanie informacji zabezpieczających. Dziękujemy![/quote] Po którymś tam takim mailu, wszedłem dziś z tabletu, zalogowałem się i zmieniłem hasło, tak dla pewności. Nic to nie dało - ledwie z pół godziny później znowu dostałem taką samą wiadomość. Zastanawiam się, o co tu chodzi... :-k Czyżby ktoś próbował złamać hasło do mojego konta i dlatego dostaję te informacje w formie pomocy do zalogowania się? Co ciekawe, dzisiejsze logowanie na WL które zrobiłem z tabletu - było pierwszym podejściem z tego urządzenia i nie dostałem żadnego "wspomagania" na pocztę - pewnie dlatego, że podałem właściwe hasło. A może to po prostu jakieś błędy ze strony WL tylko? Macie jakieś pomysły?

Odpowiedzi: 2

Tak, ale nie korzystam z niego prawie. A hasło zmieniłem. Pisałem wyżej.
XanTyp
Dodano
30.06.2012 11:35:21
Xan - ty nie myśl tylko szybko zmień hasło(a), i dla pewności informacje bezpieczeństwa. I jeszcze jedna sprawa: masz podpięte pod WL jakieś inne konto e-mail ?
Veers
Dodano
30.06.2012 10:35:29
XanTyp
Dodano:
29.06.2012 23:22:04
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1