Windows Live ID

Jest w Polsce, czy wciąż w sferach fikcji absolutnej? A jeśli jest, to co z tym piekielnym G4WL? Uruchomią to wreszcie czy nie? Hasałem sobie radośnie w GTA IV w offline, zaliczyłem grę dwa razy w całości, wszelkie informacje wskazują, że od 10 listopada mamy Windows Live w Polsce, no to radośnie walę w klawiaturę, żeby przejść w online, pobawić się wreszcie w multipayerze i co... I d***. Mało tego, z opisów wynika, że należy powiązać swoje konto na xbox.com z Windows Live ID - tylko jak do cholery ma się to zrobić, skoro na Xbox.com nie ma takiej opcji, ani w drugą stronę WL ID do Xboxa?! G4WL nadal - leży jak leżał, mało tego, nie mogę powrócić do swoich save'ów, bo już ich gra nie widzi... co to za badziew? Gra, która nie spełnia warunków, które oferuje sobą w opisie na opakowaniu, że w pełni działa na całym świecie, tylko nie w Pipidówku zwanym Polską - łamie lokalne przepisy konsumenckie i nie powinna być w ogóle dopuszczona do sprzedaży. Czasem się zastanawiam, czy warto być ok, czy warto bulić (czasem na prawdę ciężko zaoszczędzoną) kasę na zakup legalnych wersji, czy warto tak się poświęcać? Ludzie, którzy kłamią i kombinują (mimo legalnych kopii), śmiało pykają sobie w multi i jest im dobrze. Uczciwość ponoć popłaca. Tylko komu?

Odpowiedzi: 0

XanTyp
Dodano:
23.11.2010 21:31:31
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0