Windows Live 2011 KB2434419

Po zainstalowaniu KB2424419 Windows Live Messenger nie łączy się z internetem. Wyskakuje błąd 8100030d. Przywrócenie systemu do stanu przed zainstalowaną poprawką Windows Live Messenger działa prawidłowo. Próbowałem skorzystać z różnych porad z netu nic to nie dało. Trzykrotnie instalowałem tą poprawkę i przywracałem system do stanu przed zainstalowaną poprawką. Aktualnie messenger działa, ale bez powyższej poprawki. Natomiast na pasku wyświetlona ikona "dostępne są nowe aktualizacje. Proszę o pomoc. ](*,) Serdecznie dziękuję za każdą poradę

Odpowiedzi: 4

Cytujący bez sensu swoje posty user nadąsał się za zwrócenie uwagi. Gdybyś wiedział czym jest kultura osobista nie tupał byś teraz papuciami w dywan, wiedząc, że moim primum jest klar na forum, a nie klepanie zawsze i tylko zawsze - gotowych solucji każdego problemu. Ale skoro straciłeś zapotrzebowanie na odpowiedź, zamykam.
XanTyp
Dodano
24.10.2010 16:51:10
Dzięki za mądrą odpowiedź. Możesz skasować ten temat Jeszcze raz wielkie dzięki. Pierwszy raz na forum spotykam się z tak wielką kulturą osobistą moderatora, który udziela mądrych i rozsądnych odpowiedzi. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jerzydom
Dodano
22.10.2010 17:23:07
A ten dubel był konieczny? Nie wnosił nic nowego.
XanTyp
Dodano
22.10.2010 16:29:29
[quote=jerzydom]Po zainstalowaniu KB2424419 Windows Live Messenger nie łączy się z internetem. Wyskakuje błąd 8100030d. Przywrócenie systemu do stanu przed zainstalowaną poprawką Windows Live Messenger działa prawidłowo. Próbowałem skorzystać z różnych porad z netu nic to nie dało. Trzykrotnie instalowałem tą poprawkę i przywracałem system do stanu przed zainstalowaną poprawką. Aktualnie messenger działa, ale bez powyższej poprawki. Natomiast na pasku wyświetlona ikona "dostępne są nowe aktualizacje. Proszę o pomoc. ](*,) Serdecznie dziękuję za każdą poradę[/quote]
jerzydom
Dodano
22.10.2010 14:52:17
jerzydom
Dodano:
22.10.2010 11:06:36
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1