Windows Installer Clean Up

Zapraszamy do komentowania publikacji: Windows Installer Clean Up.

Odpowiedzi: 2

Odszczekuję zastrzeżenie o braku działania - bo zweryfikowałem to organoleptycznie i .... rzeczywiście - choć w mocno ograniczonym zakresie, niektóre aplikacje dają się - mimo WI w wersji wyższej od 2.0 "zdjąć" przez same narzędzia dodatkowe . Widać - jednak nie powinienem na wiarę informacji MS przyjmować - mea culpa.
Komentarz
Dodano
08.08.2006 11:55:27
Coś mi nie pasowało - sprawdziłem co też to być mogło - oczywiście brak katalogu, a w konsekwencji i pliku, o którym mowa. No to trzeba było temat zgłębić(?). Googlami się jakoś udąło mi posłuzyć i - w efekcie - szok: " Narzędzia Msicu.exe i Msicuu.exe nie są obsługiwane w systemach, w których jest zainstalowany Instalator Windows firmy Microsoft w wersji 2.0 lub nowszej, włącznie z systemem Microsoft Windows XP." Dlaczego w cytacie pojawiają się dwie nazwy pliku ? - Ano dlatego, że "Dostępne są dwie wersje narzędzia Windows Installer CleanUp: narzędzie Msicu.exe przeznaczone do użytku w systemie Microsoft Windows 98 i systemie Microsoft Windows Millennium Edition (Me) oraz narzędzie Msicuu.exe przeznaczone do użytku w systemie Microsoft Windows NT i systemie Microsoft Windows 2000. Należy pobrać plik odpowiedni dla danego systemu operacyjnego. " Nawet jeżlei przyjąć, że źródło*, którym się posługuję nie zasługuje na wiarę, bo narzędzie to pojawia się po dograniu "czegoś tam" to warto chyba(?) takie informacje podawać - szczególnie, że to "coś" raczej nie jest częścią systemu operacyjnego.** *niewiarygodnym źródłem, z którego cytaty pochodzą jest: http://support.microsoft.com/kb/290301/PL/ "Informacje zawarte w tym artykule dotyczą: • Pakiet Microsoft Office XP (Instalator)"
Komentarz
Dodano
08.08.2006 11:47:52
CentrumXP.pl
Dodano:
08.08.2006 11:47:52
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1