Windows 98

Mam Windos 98. chcialbym miec Xp, bo podobno sie nie wiesza itp. Sformatowalbym sobie dysl, ale obawiam sie,ze nie poradze sobie z instalacja sterownikow do kart a tym bardziej ze skonfigurowaniem netu. Slyszalem, ze mozna zainstalowac XP bezposrednio na 98 bez formatu dysku. Czy to jest mozliwe?
Pozdrowionka Moomeenek

Odpowiedzi: 9

No nie calym netem czlowiek zyje szczególnie w sobotnia noc :) ciagnac jave pol godzinki
Anonymous
Dodano
28.01.2002 16:43:07
A wyobraź sobie Don Kojote, źe ja ciągnąłem Javę w ostatnią sobotę ok. 23–ciej kiedy jest praktycznie największy ruch i zajeło mi to raptem ok. 30 minut, to samo było z uaktualnieniem NU 2002 poszło błyskiem, nowe definicje teź się pięknie ciągną.
Nie wiem czy tylko ja mam takie zezowate szczęśćie ;–), ale praktycznie od ponad dwóch lat jadę na dostępie z Tepsy i naprawdę nie miałem i nie mam przygód typu: nieudane połączenie bądź teź zrywanie połączeń. Od grudnia wykupiłem abonament 30 godzin za 60 zeta i jest nieźle, choć nie powiem mogłoby być tego parę godzin więcej. Póki co to mi w zupełności wystarcza, w końcu nie samym komputerem i Internetem człowiek źyje.

siemka
zulus
Dodano
27.01.2002 23:54:52
Zulus nie będę się licytowal natemat szybkosci lacza,natomiast jeszcze raz powtorze ciagniecie np 5mb javy przez lacze ppp to nieporozumieniejak równieź uaktualnianie nortona w wersji 2002 wylacznie przez net to czy to jest dla posiadaczy laczy ppp ?
a zreszta przesiadka na xp zalerzy od wielu rzeczy
Anonymous
Dodano
26.01.2002 16:57:55
Zulus, ja mam stalke na 10 osob. W zwiazku z czym transfery sa dosyc denne. Ale place grosze (30 zeta na miesiac za dwa kompy podpiete) a mam dostep 100% czasu. I ja majac transfer rzedu 4 kB zostawie kompa na noc i sciagne plik 100 mega, a ty w ciagu nocy zerwiesz pare razy polaczenie i zabulisz za to jak za towar luxusowy 1 klasy. TEPSA rulez ;).
A poza tym widze, ze jak jest lacze 128 kbps to jedna osoba musi sie naprawde nastarac, zeby wykorzystac cala przepustowosc. Dlatego polecam, jesli tylko macie taka mozliwosc, zbiezcie kilku qmpli, polaczcie w siec i bierzcie jakies stale lacze. Wyjdzie taniej, szybciej i wygodniej.
A winda XP moze spokojnie robic za gatewaya
Anonymous
Dodano
26.01.2002 12:16:56
Ja przeskoczyłem z windy Me na Xp bez poznania Win 2000. I nie miałem źadnych problemacji z konfiguracją sprzętu ani oprogramowania. Nie mam teź stałego łącza i tu teź nie narzekam,
średni transfer mam na poziomie 10kb/s przy szybkości połączenia 52–54 kb/s (dostęp Tepsa). Gdyby wszyscy mieli twoje podejście do sprawy to nikt by tego Xp nie instalował.
Powiem Ci jeszcze jedno stałe łącze nie znaczy jeszcze, źe będzie szybko. Koleś ma stałe po kabelku TV, płaci za 256 kb/s a czasami prędkość połączenia spada mu do poziomu jaki mam ja.
zulus
Dodano
26.01.2002 01:34:31
dlaczego w grach obraz się minimalizuje i huj nic nieda rady przywracać moźna z 10 dni a on dalej będfzie się minimalizował po paru setnych a głos jest mam rive tnt2 32mb 320 mb ram 733 mhz pentium 3 i najnowsze stery via 4 in 1 europe for nvida chipset xp podpisane cyfrowo tylko jedna gra mi działa lego rock raiders :<
= F e n ! x =
Dodano
23.01.2002 22:10:23
jezeli win98 dziala prawidlowo a nie miales stycznosci z win2000
to mozesz miec problemy z konfiguracja .Generalnie xp to opragramowanie dla posiadaczy stalych laczy,moga ci nie dzialac niektore gry co prawda jest tam tryb zgodnosci ze starszymi windowsami ale to nie zawsze dziala a jak masz jeszcze jakies nietypowe drukarki karty tv tablety to pozostan przy win 98
Anonymous
Dodano
22.01.2002 21:21:37
Nie rozumiem, po co do instalacji xp stale lacze. Wytlumacz mi to tak jak komus kto sie wogole nie zna na kompach.
Pozdrowionka Moomeenek
Anonymous
Dodano
22.01.2002 20:25:02
tak jest to mozliwe ale jezeli nie masz stalego lacza lub znajomych z takim to odradzam bo niektore rzeczy moga nie dzialac a ciagniecie np 5mb javy przez lacze ppp to nieporozumienie(xp nie ma javy)
Anonymous
Dodano
22.01.2002 20:11:39
Anonymous
Dodano:
22.01.2002 18:47:11
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1