Windows 95/98/2000/XP Home i Profesional

Witam
Chciał bym abyście zamieścili tu swoje zdanie o Windowsach.Ogólnie,wszystkie swoje uwagi,ZA i PRZECIW.Co lubicie a co was denerwuje.Postaram się zrobić ankiete opartą na Waszych wypowiedziach(a moźe nawet stronke WWW w których będziecie mogli się wypowiedzieć)Więc piście i bebatujcie.
Zapraszam do ankiety "Jakiego masz windoze".
Przy pisaniu ZA i PRZECIW napiście jaki to Windows.Co byś znienił co dodał,co poprawił.
Pozdrawiam wszystkich INTERNAUTÓW.
HEY :D

Odpowiedzi: 20

krecik:

No nie przesadzaj. Kiedyś PC–DOS od IBM był w większości kompów.


tak, kiedys tak bylo, ale to juz jest inna bajka
The_judge
Dodano
24.08.2003 18:13:53
The_judge:
krecik:

A na przykład makiem. Poza tym DOS rozpowszechniło IBM.


jasne tylko na jaka skale ? 0siedlowe podworko to nie swiat :)

No nie przesadzaj. Kiedyś PC–DOS od IBM był w większości kompów.
krecik
Dodano
24.08.2003 17:10:55
krecik:
sam zanm kilku ludzi z takimi kompami.



"kilku" to dobre slowo :)




krecik:

A na przykład makiem. Poza tym DOS rozpowszechniło IBM.


jasne tylko na jaka skale ? 0siedlowe podworko to nie swiat :)
The_judge
Dodano
24.08.2003 04:33:36
The_judge:
krecik:
The_judge:
Tak, ale to wlasnie Bill rozpowszechnil te okineka na masowa skale (to samo bylo przeciez z Dosem)

W źadnym wypadku. Zrobiła to firma Apple.


czy dla Ciebie masowa skala to Ameryka ? Apple o ile wiem jest dosc popularna w USA, moze jeszcze w Japonii (?) reszte swiata opanowal Pecet z windowsem na pokladzie

W Polsce równieź uźywa się mac'ów. sam zanm kilku ludzi z takimi kompami. Poza tym równie dobrze moźna napisać, źe to twórcy Linuxa (z Xwindow) rozpowszechnili okienka.
The_judge:
krecik:
The_judge:
Caly dzisiejszy "interface" to dzielo mikrosoftu...

Jeśli chodzi o windows, to wygląd został zerźnięty od maca. Jesli chodzi o inne systemy, to nie sądzę, aby się kierowali windą.


a czym ?

A na przykład makiem. Poza tym DOS rozpowszechniło IBM.
krecik
Dodano
24.08.2003 04:12:55
ja tam wole xp'ka poprostu jest the best xp prof.
mefisto_k
Dodano
23.08.2003 21:06:00
a co powiecie na Windows Me ???
miałem, nie polecam, ale i o tym traktuje pierwsze zestawienie :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
23.08.2003 17:56:17
dzieki juz nie bede zmieniac tematu :D
Anonymous
Dodano
23.08.2003 17:55:33
Lukasgod:

a co powiecie na Windows Me ???


cos nie uwaznie czytasz, podawalem juz ten link, ale zrobie to jeszcze raz :

http://www.centrumxp.xenium.pl/forum/viewtopic.php?t=5231&highlight=najgorszy

i wszytsko jasne :)
The_judge
Dodano
23.08.2003 17:52:40
zobacz sobie sondę i wszystko jasne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

no faktycznie jasne :D , a co powiecie na Windows Me ???
Anonymous
Dodano
23.08.2003 17:49:12
ja tam mam windows Xp profesional i narazie nie mam problemow ale chyba win98 se jest lepszy do gier ale sie wiesza ladnie :P

Pozdrowienia
Krzysiek
kristofer55
Dodano
23.08.2003 16:08:56
A ja gdybym mogl to zapytam z innej beczki jaki windows uwazacie za najlepszy bo pytam rozne osoby i kazdy mowi co innego, a co wy na ten temat myslicie ??
zobacz sobie sondę i wszystko jasne :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
23.08.2003 14:16:19
A ja gdybym mogl to zapytam z innej beczki jaki windows uwazacie za najlepszy bo pytam rozne osoby i kazdy mowi co innego, a co wy na ten temat myslicie ??
Anonymous
Dodano
23.08.2003 13:11:39
krecik:
The_judge:
Tak, ale to wlasnie Bill rozpowszechnil te okineka na masowa skale (to samo bylo przeciez z Dosem)

W źadnym wypadku. Zrobiła to firma Apple.


czy dla Ciebie masowa skala to Ameryka ? Apple o ile wiem jest dosc popularna w USA, moze jeszcze w Japonii (?) reszte swiata opanowal Pecet z windowsem na pokladzie


krecik:
The_judge:
Caly dzisiejszy "interface" to dzielo mikrosoftu...

Jeśli chodzi o windows, to wygląd został zerźnięty od maca. Jesli chodzi o inne systemy, to nie sądzę, aby się kierowali windą.


a czym ?
The_judge
Dodano
23.08.2003 12:42:15
The_judge:
Tak, ale to wlasnie Bill rozpowszechnil te okineka na masowa skale (to samo bylo przeciez z Dosem)

W źadnym wypadku. Zrobiła to firma Apple.
The_judge:
Caly dzisiejszy "interface" to dzielo mikrosoftu...

Jeśli chodzi o windows, to wygląd został zerźnięty od maca. Jesli chodzi o inne systemy, to nie sądzę, aby się kierowali windą.
krecik
Dodano
23.08.2003 12:02:40
krecik:
The_judge:
ale jakos wszyscy z niego korzystamy.

bo
97 procent programów jest pisnych dla tej platformy..]

Chociaź tu się nie zgodzę. opisujesz sytuację w Polsce. W USA sporo kompów to maki (nawet microsoft pisze na nie programy). Jest sporo programów na linuxa i inne systemy. Tylko trzeba je umieć znaleźć.


No wlasnie – trzeba umiec :)

krecik:

The_judge:
Sama idea okienek byla rewolucyjna. Przeciez nikt do tej pory nie wymyslil nic innego, bardziej innowacyjnego. Linuxy zapewne tez opieraja sie o ta idee (tak przypuszczam)

Ale to nie microsoft wymyślił okienka. Najpierw powstały na maca, a dopiero potem pierwsze okienka pc zrobił xerox. Microsoft tylko wykupił pomysł od xeroxu.


Tak, ale to wlasnie Bill rozpowszechnil te okineka na masowa skale (to samo bylo przeciez z Dosem) Wczesniejsze okienka nie mialyby szans odniesc takiego sukcesu poniewaz byly prymitywne i raczej niedopracowane. Caly dzisiejszy "interface" to dzielo mikrosoftu... Ale nie chodzi tylko o wyglad. Przede wszystkim funkcjonalnosc, latwosc obslugi, dostepnosc itd itd ...
The_judge
Dodano
23.08.2003 09:40:33
The_judge:
ale jakos wszyscy z niego korzystamy.

bo
97 procent programów jest pisnych dla tej platformy..]

Chociaź tu się nie zgodzę. opisujesz sytuację w Polsce. W USA sporo kompów to maki (nawet microsoft pisze na nie programy). Jest sporo programów na linuxa i inne systemy. Tylko trzeba je umieć znaleźć.
The_judge:
Sama idea okienek byla rewolucyjna. Przeciez nikt do tej pory nie wymyslil nic innego, bardziej innowacyjnego. Linuxy zapewne tez opieraja sie o ta idee (tak przypuszczam)

Ale to nie microsoft wymyślił okienka. Najpierw powstały na maca, a dopiero potem pierwsze okienka pc zrobił xerox. Microsoft tylko wykupił pomysł od xeroxu.
krecik
Dodano
23.08.2003 03:04:23
A co ja mam zapodać w ankiecie, jeźeli uźywam Windows 2003 ?????????????????????????
kliknij tam gdzie jest nr 7, to taka odwrócona do góry nogami "kosa" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
neo340
Dodano
22.08.2003 21:48:24
a co Wy tak narzekacie na te windowzy ? wybaczcie ale Bill nikogo nie zmusil do uzywania jego systemow. 15 lat temu kazdy mogl stworzyc swoj system operacyjny i zawojowac swiat. Moim zdaniem jego produkt byl i jest najlepszy. Wyszyscy wytykaja tylko wady – ze sie zawiesza, latywo sie do niego wlamac itd ale jakos wszyscy z niego korzystamy.

Windowz ma wielka przewage nad innymi systemami – jest po prostu przyjazny dla uzytkownika, latwy do opanowania itd. Sama idea okienek byla rewolucyjna. Przeciez nikt do tej pory nie wymyslil nic innego, bardziej innowacyjnego. Linuxy zapewne tez opieraja sie o ta idee (tak przypuszczam)

Dlatego wiekszosc z niego (windowsa) korzysta i dlatego na niego powstaje najwiecej programow i gier. Kolko sie zamyka.
The_judge
Dodano
22.08.2003 17:18:04
:D W pełni zgadzam się z poprzednim mówcą.
Wszystko robione jest na windoze,jeśli Linux lub Unix był by tak popularny cały ten Microsoft był by po prosu :idea: :arrow: :idea: :) Ala co zrobić...robią wszystko pod ten system dlatego go uzywamy.Mijmy tylko nadzieje ze kiedyś doczekamy się ładnych i przede wszystkim STABILNYCH okienek.
Pozdrawiam
kaksik
Dodano
22.08.2003 16:55:12
Ostatnie dni pokazują jakim słabym sustemem jest Windows...
Ale miało byc o wadach i zaletach..
Zaleta jedyna to ze jest popularny i rozpowszechniony
I 97 procent programów jest pisny dla tej platformy..
A dlaczego tak jest( to juź by inny temat)
i Tu się kończą wszystkie zalety..
Wady..
Nadal najleprzym lekarstwem dla windy jest jak w poniźszym

kawale

We fiacie 126 p jedzie
1. elektryk
2. Przedstawiciel microsoftu
3. mechanik
Nawala maluch.. samochód elekrtyk sprawdza instalacje elektryczną
mechanik sprawdza po swojej lini
a co robi przedstawiciel microsoftu..

Zirytowany wydaje polecenie
– Panowie wszyscy wysiąść a jak wsiadziemy
To napewno ruszy..
I faktycznie nadal ta zasada jest praktykowana w wyrobach tej firmmy.
A pamietam jescze czasy Windows 2.0!! i nie wiele to się zmieniło pod tym względem..
Niby z czasem stabilniejszy...więcej bajerów...
POzdrawiam
Anonymous
Dodano
22.08.2003 14:31:19
kaksik
Dodano:
21.08.2003 19:58:59
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2