Windows 8 - uaktualnienie

Witam Was, mam pytanie w związku z możliwością nabycia Win8 w promocyjnej cenie (aktualizacja). Posiadam 2 komputery jeden z Vista (laptop, wersja preinstalowana) oraz XP Pro pudełkowy. Xp miałem zainstalowany na komputerze stacjonarnym, aktualnie zamieniłem go na Linuxa. Czy jest możliwość by spod linuxa zakupić uaktualnienie z XP do 8? Czy tez np. mogę zakupić je pod Vistą? Czy zakupu ogólnie można dokonać na dowolnym komputerze (np. inny komputer z windows) a przy zakupie zostanę poproszony o klucz mojej aktualnej licencji czy też taki zakupem muszę zrobić z poziomu danego systemu, czyli musiał bym obok Linuxa doinstalować starego XP i z jego poziomu dokonać zakupu w/w aktualizacji?

Odpowiedzi: 3

Co do maszyny wirtualnej nie wiem. Co do legalności po zmianie sprzętu - nie nic nie tracisz
synjutrzenki
Dodano
05.11.2012 21:36:50
Hmm, a była by możliwość instalacji XP na maszynie wirtualnej i przez nią zakup uaktualnienia? I jeszcze jedno pytanie, hmm zamierzam dokonać modernizacji komputera w sumie pozostaną tylko dyski twarde, czy po takiej akcji stracę już legalność załóżmy win8, xp?
centrumxp_mnosal
Dodano
04.11.2012 09:16:35
Żeby zrobić uaktualnienie musisz zrobić to z komputera z oryginalnie zainstalowanym systemem, musisz dotrwać do momentu kiedy zostanie nadany Ci klucz produktu. Następnie możesz skorzystać z wcześniej ściągniętego W8 tworząc dysk instalacyjny , w monecie instalacji system poprosi Cię o podanie klucza.
synjutrzenki
Dodano
01.11.2012 12:51:16
centrumxp_mnosal
Dodano:
31.10.2012 09:29:22
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1