Windows 8 Pro 32-bit/64-bit Polski VUP

witam, chce zakupić sobie aktualizacje do Windows 8 "Windows 8 Pro 32-bit/64-bit Polski VUP " , mogę to zrobić z XP, VISTY, 7 pytanie jest takie czy jak coś mi kiedyś padnie i będę chciał zrobić czystą kopie systemu to będę musiał najpierw zainstalować windows xp a później tą aktualizacje na windows 8 ? :) [ czy będzie opcja wpisania samej licencji starego systemu ? ]

Odpowiedzi: 2

Robiąc aktualizację do W8 dostajesz pełen system, instalator pyta Cie na początku jaką opcje wybierasz, upgrade czy dysk instalacyjny, jeżeli wybierzesz upgrade i tak będziesz mógł zrobić czysty dysk instalacyjny. W skrócie, aktualizując system za 129 zł dostajesz pełen system z możliwością wielokrotnego pełnego instalowania na swoim kompie jedyne czego potrzebujesz to swojego klucza produktu. A dodatkowo dostajesz możliwość wybrania wersji 64 niezależnie od tego czy masz opcje 32 czy 64.
synjutrzenki
Dodano
01.11.2012 12:59:55
[quote=lukeaa]pytanie jest takie czy jak coś mi kiedyś padnie i będę chciał zrobić czystą kopie systemu to będę musiał najpierw zainstalować windows xp a później tą aktualizacje na windows 8 ?[/quote]Logiczne pytanie przepełnione naiwną nadzieją, że sama aktualizacja za 140zł Win8 PRO będzie samodzielnym systemem. Pomarzyć, dobra rzecz. :-"
XanTyp
Dodano
24.10.2012 16:36:35
  • Kuba 25.10.2012 02:30:27

    [quote=XanTyp]Logiczne pytanie przepełnione naiwną nadzieją, że sama aktualizacja za 140zł Win8 PRO będzie samodzielnym systemem. Pomarzyć, dobra rzecz. :-" [/quote] A co w tym zaiwnego? [quote=lukeaa]pytanie jest takie czy jak coś mi kiedyś padnie i będę chciał zrobić czystą kopie systemu to będę musiał najpierw zainstalować windows xp a później tą aktualizacje na windows 8 ?[/quote] Tak, możesz zakupić (kosztuje ona ok 250 zł, nie 140, jak napisał XanTyp), oraz nie będzie trzeba nainstalowywać systemów, wystarczy posiadać licencje.

  • TobiAlex 01.11.2012 23:00:46

    [quote=XanTyp][quote=lukeaa]pytanie jest takie czy jak coś mi kiedyś padnie i będę chciał zrobić czystą kopie systemu to będę musiał najpierw zainstalować windows xp a później tą aktualizacje na windows 8 ?[/quote]Logiczne pytanie przepełnione naiwną nadzieją, że sama aktualizacja za 140zł Win8 PRO będzie samodzielnym systemem. Pomarzyć, dobra rzecz. :-" [/quote] Cóż, niektóre marzenia się spełniają, bo za 129 zł (nie wiem skąd Ci się wzięło 140 zł) dostajemy samodzielny Windows 8 Pro i to w dwóch wersjach (32 bit i 64 bit). [quote=synjutrzenki]Robiąc aktualizację do W8 dostajesz pełen system, instalator pyta Cie na początku jaką opcje wybierasz, upgrade czy dysk instalacyjny, jeżeli wybierzesz upgrade i tak będziesz mógł zrobić czysty dysk instalacyjny. W skrócie, aktualizując system za 129 zł dostajesz pełen system z możliwością wielokrotnego pełnego instalowania na swoim kompie jedyne czego potrzebujesz to swojego klucza produktu. A dodatkowo dostajesz możliwość wybrania wersji 64 niezależnie od tego czy masz opcje 32 czy 64. [/quote] Potwierdzam, wszystko działa. Za te pieniądze to grzech nie brać.

lukeaa
Dodano:
24.10.2012 11:31:39
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1