Windows 7 w carrefour

Witam ostatnio pojawiła się promocja 7-ki w sklepie carrefour http://www.carrefour.pl/page/pl/tanie-promocje/produkty-agd-rtv/produkty/windowsr-7-home-premium/ I tu się pojawia moje pytanie, czy to się opłaca czy to tylko jakiś badziew rzucony dla ludzi, którzy się kompletnie nie orientują? Ja bym chętnie kupił, ale wolę się upewnić. I jeszcze jedno pytanie, jeśli z tym windowsem jest wszystko ok to czy "pójdzie" na moim Xp-ku HOme Edition, który kupiłem razem z całym komputerem? Proszę o szybką odpowiedź, ponieważ promocja trwa do 20 maja.

Odpowiedzi: 2

Przepraszam, że się jasno nie wyraziłem. Miałem na myśli to czy mojego windowsa da się zupgrejdować do 7-ki, ale już wszystko wiem. Mam 4giga ramu, procesor dwurdzeniowy intel core 2 duo E8400, a karte graficzną radeona HD 4870 więc raczej nie mam się czym martwić. Bardzo dziękuję za odpowiedź.
mejzasz
Dodano
14.05.2010 19:41:20
[quote=mejzasz]... I jeszcze jedno pytanie, jeśli z tym windowsem jest wszystko ok to czy "pójdzie" na moim Xp-ku HOme Edition, który kupiłem razem z całym komputerem?[/quote] Jak to - "na Xp-ku" ? Chyba chciałeś napisać "na moim komputerze" ? Jesli tak - to "mój komputer" - to trochę za mało danych by ocenić czy spełnia minimalne wymagania systemu. Co do samego systemu zaś - to jest z nim wszystko OK, o ile masz legalnego Windowsa XP / Vistę - bo to jest warunkiem do zakupu i legalnego użytkowania wersji Upgrade (a o takiej mowa w reklamie). Jedyną niedogodnością w twoim przypadku jest to, że jako podstawkę masz system w wersji OEM - co oznacza że kupując Upgrade (nawet BOX - tak jak w tym przypadku) będziesz w ostateczności posiadał OEM.
Veers
Dodano
14.05.2010 11:35:23
mejzasz
Dodano:
14.05.2010 10:34:37
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1