Windows 7 starter obcina chowa po za ekran programy

Witam serdecznie jeśli był taki temat na forum to przepraszam a teraz do rzeczy mam takiego netbooka [url=http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/netbook/NP-N102S-B01PL]Samsung n102sp[/url] wraz z Windows 7 starter i przy probie ustawienia komputera do pracy napotkałem pierwszy problem instaluje program i po zainstalowaniu widzę ze ucina czyli połowa programu jest za oknem od rana internet przekopuje bez heppy endu nic nie pomaga zmiana rozdzielczości ekranu oraz po podłączeniu pod monitor obraz jest w formie panoramicznej jak i tez ucina obraz nie potrafię na pełen ekran ustawić obrazu dodam ze od 4 dni mam tego Windowsa 7 starter przesiadka z xp proszę pomoc możne jakiś poradnik jak ustawić poprawnie Windows ten za każda pomoc będę wdzięczny

Odpowiedzi: 2

Witam mam tylko na tym Windows 7 starter 2tryby grafiki i żadne ustawienia nie pomagają więc nie wiem co zrobić dać se spokojny system choć Linux zainstalować mieć z głowy Windows 7 obsługuje po raz pierwszy lecz kilka razy przestudiowałem opcje ustawień grafiki stąd tu piszę pytam a grafikę mam z Seri intela
bos_kg
Dodano
16.05.2012 11:23:11
Próbowałeś kalibrowania ekranu?
XanTyp
Dodano
16.05.2012 07:19:30
bos_kg
Dodano:
15.05.2012 23:29:53
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1