Windows 7 problem sterowniki dzwięku

Witam mam problem ze sterownikami audio Realtek pod windows 7 Noteook ASUS F50SV intel Core 2 Duo NVIDIA Geforce GT 120 M Laptop zakupiony z Vistą Premium działał poprawnie po wgraniu Windowsa 7 oraz sterowników dostarczonych przez Windowsa 7 Premium dzwięki są harczące jak również mikrofon działa w ten sam sposób czyli nagrane dzwięki są nie do odsłuchania. Po odinstalowaniu Realteka dzwięki są dobre lecz występuje problem z mikrofonem wewnętrznym jest nie do ustawienia i nie można go używać. Wgrywałem sterowniki ze strony Asusa pod Windows 7 i jest to samo.Laptop ma dopiero 4 miesiące więc powinien działać poprawnie. Jeśli to nie problem to proszę o pomoc, może ktoś miał podobny przypadek i wie jak z tego wybrnąć ? Pozdrawim

Odpowiedzi: 2

Pobrałem sterowniki ze strony Realteka HD Audio Codec Driver odpowiednie do mojego systemu jak również testowałem starsze i bez rezultatu. Dzięki za podpowieć Może jeszcze jakieś sugestie bo ja wyczerpałem wszystkie znane mi możliwości. Pozdrawiam
mac1158
Dodano
18.12.2009 10:21:43
Zainstaluj sterowniki ze strony producenta: [url=http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsView.aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false]High Definition Audio Codecs[/url]
kakub
Dodano
17.12.2009 18:07:56
mac1158
Dodano:
16.12.2009 12:19:17
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1