Windows 7 nie loguje się do domeny

Witam wszystkich, tak jak w tytule, ta łajza nie chce się logować do domeny. Najpierw zainstalowałem świeżą wersję 7 i przy próbie logowania dostałem takie coś: "Określona domena nie istnieje lub nie można się z nią skontaktować". Na drugim kompie gdzie miałem Vistę Ultimate i domena hulała zrobiłem upgrade do 7 Ultimate, nowy system przejął poprzednie ustawienia i wszystko było ok...ale tylko do restartu! Po restarcie wpisuję hasło a ten mi pisze coś o "relacjach zaufania" i oczywiście nie wpuszcza dalej. Wchodzę w tryb awaryjny, zamieniam domenę na grupe roboczą, uruchamiam kompa, wchodzę na inne standardowe konto i probuję z powrotem się dołączyć do domeny i znów: "Określona domena nie istnieje lub nie można się z nią skontaktować" i zonk... Sił już nie mam. Dodam tylko, że w sieci mam Windows XP 64, Windows XP, Vista Business 64 a kontroler domeny to Slackware, wszystko działa oprócz Windows 7 :/ ](*,) ](*,) ](*,) Help

Odpowiedzi: 4

Tak, tak, tak.
tomsheen
Dodano
01.10.2009 18:08:35
Widzisz w ogóle DC? (nslookup) Pingi dochodzą? Włączałeś netbios przez tcpip?
Ad@$
Dodano
01.10.2009 16:50:27
Dzięki za podpowiedź ale niestety nadal nie działa. Ten sam komunikat :/
tomsheen
Dodano
01.10.2009 13:42:05
Start -> uruchom -> secpol.msc -> Klient sieci Microsoft: wyślij niezaszyfrowane hasło w celu nawiązania połączenia z innymi serwerami SMB.
Ad@$
Dodano
01.10.2009 04:27:00
tomsheen
Dodano:
30.09.2009 12:17:49
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1