Windows 7 - licencjonowanie

Witam... Chciałbym kupić Windows 7 OEM w ofercie przedsprzedaży do celów komercyjnych. Zastanawiam się jednak, czy jeżeli kupię Windę przed założeniem działalności gospodarczej nie będzie później problemów z licencją, tj. nie wiem, czy faktura/dowód zakupu systemu używanego w firmie może być na osobę fizyczną, a sam system używany później w firmie... Zastanawiam się też nad różnicą ceny w ofercie przedpremierowej i już po premierze... Myślicie, że będzie jakaś konkretna różnica? Jeżeli tak, to na plus czy na minus?? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Odpowiedzi: 2

nie wiem, czy faktura/dowód zakupu systemu używanego w firmie może być na osobę fizyczną, a sam system używany później w firmie... Przykro mi, ale nie może. Faktura musi być wystawiona na firmę. W przeciwnym razie każda kontrola skarbowa to odrzuci i będzie problem, Pzr. leszek2401
leszek2401
Dodano
26.10.2009 21:10:26
O licencjach produktów MS możesz poczytać sobie [url=http://www.centrumxp.pl/WindowsVista/1315,1,Licencjonowanie_produkt%C3%B3w_Microsoft.aspx]tutaj[/url]. W komentarzu [b]a_patcha[/b] znajdziesz również definicję celów komercyjnych, która chyba dość prosto wyjaśnia takie zagadnienie.
XanTyp
Dodano
29.09.2009 13:42:57
kadzik99
Dodano:
29.09.2009 00:42:10
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1