Windows 7 instalacja na Laptopie Toshiba !!

Witam.Posiadam laptop Toshiba L30-10X , kupiłem go 4 lata temu. Otóż chciałbym na nim zainstalować windows 7 , jak myślicie pójdzie na nim. Obecnie mam XP. Jego specyfikacja: Intel Celeron 1.86 GHz Pamięć ram 1GB Grafika Ati radeon Xpress 200m Dysk twardy 80 gb. Czy lepiej pomyśleć nad windows 8 , podobno ma mniejsze wymagania . POMÓŻCIE !!!

Odpowiedzi: 2

Trochę późno, ale napiszę: Posiadam ten laptop z preinstalowaną Vistą Home Basic. I mimo okrojenia przez vlite jest to porażka. Długo sie włącza, długo wyłącza. A uruchomienie jakiejkolwiek aplikacji trwa wieki. Chyba największa bolączką jest RAM. 1GB z Vistą to pomyłka - zaraz po włączeniu system zajmuje ok 600MB. Włączenie przeglądarki powoduje, że dochodzi do 800MB i wtedy system zrzuca pamięć do SWAP, a że HDD jest wolny to często przeglądarka się zawiesza :( Myślę nad zainstalowaniem XP. Jak okroję go trochę, to powienien chodzić w miarę przyzwoicie.
Przemek28
Dodano
23.03.2012 01:39:05
Z takim sprzętem upgrade możesz sobie darować. Windows 7 może i by się uruchamiał, ale komfort pracy pozostawiałby wiele do życzenia. Nie liczyłbym też na to, że zasobożerność Windowsa 8 będzie porównywalna do tej z XP. Krótko mówiąc - chcesz mieć nowy system, będziesz musiał zainwestować w nowy komputer.
BlaSOFT
Dodano
03.01.2012 12:19:52
axel50
Dodano:
03.01.2012 12:02:33
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1