Windows 7 64bit +X-FI = CO jakiś czas giną głośniki

Witam Mam bardzo dziwny problem z Windows 7 64bit i kartą muzyczną X-FI. Co jakiś czas po starcie systemu pojawia mi się krzyżyk na głośniki koło zegara i nie ma dźwięków. CO Ciekawe jak klikam prawym na głośniczku i dalej urządzenia do odtwarzania - pokazuje mi, że jest tylko SPDIF Out. Co ciekawe jak odinstaluje karte muzyczną i na nowo zainstaluje klikam prawym na głośniczku i dalej urządzenia do odtwarzania pojawiają z powrotem "Głośniki" Miał może ktoś podobny przypadek? Pozdr

Odpowiedzi: 3

Pod Windows XP komputer działa bez problemu. Problem jest z wsparciem X-FI pod Windows 7 64bit - prócz Memory leaka i paru innych błędów pojawił się właśnie ten opisany, że giną głośniki... Czy ty masz Creative X-FI pod Windows 7 64bit ? Pozdr
taken
Dodano
03.12.2010 18:10:48
Jedyne co mogę poradzić jako osoba, która nie ma takiego problemu to uporządkowanie sprawy wszelkich zainstalowanych sterowników. Ewentualnie popróbuj jakieś LiveCD i co się będzie działo aby wyeliminować przyczyny sprzętowe. Bo jeżeli jest to kwestia jakiegoś niedomagania sprzętu to i tak bez serwisu się nie objedzie...
Razorek
Dodano
29.11.2010 21:29:08
Czy mam rozumieć, że nikt nie ma takiego problemu tylko ja?
taken
Dodano
29.11.2010 18:44:01
taken
Dodano:
20.11.2010 22:40:16
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1