Windows 7 64 bit Problem z instalacja ?

Hej mam zajnstalowanego Win 7 32 bit i chce przeinstalowac na 64 bit po bootowaniu płyty staje na niebieskim pulpicie windowsa i nic nuda dalej nie idzie o co chodzi dzieki z góry

Odpowiedzi: 9

Skoro chcesz kogoś pouczać - to najpierw sam przeczytaj ze zrozumieniem to, co napisałem w pierwszej odpowiedzi. To że nie chcesz dać sobie pomóc mnie nie obchodzi. To jest FORUM a nie teleturniej typu Koło Fortuny czy inne kalambury.
Veers
Dodano
20.12.2009 19:35:20
kolego chyba czytac nie umiesz przeczytaj mój problem uważnie mi sie nie chce wyskoczyc okienko z wyborem jezyków pojawia sie tylko pulpit wind i myszka i nic więcej wiec kolego czytaj uważnie na przyszłosc a jak nie umiesz doradzic bo sie nie znasz to nie do radzaj :) Narka
lukmol
Dodano
20.12.2009 19:28:12
lukmol - czy ja wyglądam na support techniczny MS ? A może masz chińska wersję systemu operacyjnego ? Bo widzisz kolego - w polskiej wersji językowej, zaraz po akceptacji postanowień licencji pojawia się okno dotyczące wyboru typu instalacji jaką chce się wykonać, a po wybraniu trybu zaawansowanego pojawia się coś na kształt menadżera dysków, z poziomu którego można dysk sformatować, a nawet usunąć / założyć partycje. I nie trzeba do tego jakiejś arcymagicznej wiedzy a jedynie czytanie komunikatów na ekranie. Jak nigdy go nie widziałeś - to może przyjrzyj mu się z uwagą [url=http://www.komputerswiat.pl/poradniki/programy/windows/2009/10/instalujemy-windows-7.aspx]tutaj[/url]. Możesz też użyć jednego z setek bootujących narzędzi dyskowych, lub nawet w ostateczności z płyty LiveCD jakiegoś linuxa uruchomić narzędzie do zarządzania dyskami. Osobiście podejrzewam jednak, że ty nawet do tego miejsca nie dochodzisz - a powodem jest sprzęt lub jego ustawienia, lub brak sterownika zgodnego z x64.
Veers
Dodano
20.12.2009 19:17:40
a jak zrobic ten forma :) kolego napisz konkretnie bo nie da sie wejsc na c i zrobic format od tak :)
lukmol
Dodano
20.12.2009 18:56:56
Sformatować dysk na ten przykład. A co do sprzętu - to jest tak jak przypuszczałem - tobie się wydaje że "pociągnięcie" zależy od RAM i CPU - ale zupełnie nie bierzesz pod uwagę ustawień BIOS-u, sterowników. Cóż - jak już powiedziałem - wszystko się dopiero okaże.
Veers
Dodano
20.12.2009 18:24:37
A jak usunac ta wersje 32 bit ? Mam 3 G DDR 3 I procek Intel QUAD wydaje mi sie ze pociagnie :) Dzieki
lukmol
Dodano
20.12.2009 18:20:15
A) usunąć wersję 32 bitową lub B) zainstalować wersję 64 bitową na innej partycji (choć coś mi mówi że ten sposób niesie ze sobą pewne ryzyko dotyczące "współdzielenia" folderu programów ... A co do sprzętu ... to to się dopiero okaże czy jest dobry :rolleyes:
Veers
Dodano
20.12.2009 18:13:27
Sprzet jest dobry czyli co musze zrobic eby zainstalowac ta 64 bita wersje
lukmol
Dodano
20.12.2009 17:55:46
I dobrze - bo nie da się "przeinstalować" 32 na 64 bit. Że o możliwych przyczynach sprzętowych nie wspomnę.
Veers
Dodano
20.12.2009 17:51:53
lukmol
Dodano:
20.12.2009 17:42:16
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1