Windows 2003 z obrazu Ghost–a

Witam wszystkich,

mam następujący problem i w związku z powyźszym pozwalam sobie prosić o pomoc :( . Otóź, załóźenie jest takie, iź mam przygotować salę szkoleniową w firmie, wyposaźoną w komputery klasy PC. Stacji komputerowych ma być 24 i wszystkie będą pracowały pod kontrolą systemu Windows 2003 Serwer. System do stanowisk ma zostać przygotowany w centrali firmy pod kątem konfiguracji sprzętowych a następnie obraz takiej funkcjonującej stacji komputerowej (obraz dysku) ma zostać zgrany na płytę np. przy pomocy programu Norton Ghost, co ma mi ułatwić instalację na miejcu przeznaczenia. Wszystkie stacje mają mieć dostep do internetu ale przy źadnym z komputerów w tworzonej sali nie będę mógł zmienić nazwy stacji komputerowej będącej w sieci, po uruchomieniu poszczególnych stanowisk. Pytanie moje brzmi – co i jak muszę zrobić aby przy tych załoźeniach pozbyć się wyskakującego okna z komunikatem o zdublowanych nazwach w sieci??? Czy istnieje jakiś banalnie prosty sposób?? Dodam tylko, źe załoźeń nie mogę zmodyfikować podobnie jak nie mam wpływu na zawartość obrazu bedącego na płycie. Będę wdzieczny za wszelkie konstruktywne sugestie, za które z góry dziekuję. :)

Odpowiedzi: 2

Ciekawe spostrzeźenie, w ten sposób o tym nie myślałem. Dziekuję i oczywiście wypróbuję.
Krisartt
Dodano
14.02.2006 00:17:40
Jesli maja pracowac "pod kontrola" w2k3, nalezy domniemywac, ze beda w domenie a nie grupie roboczej. Tak wiec kwestia "dublowanych" nazw odpada.
EL NINO
Dodano
13.02.2006 23:41:14
Krisartt
Dodano:
13.02.2006 23:21:16
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1