Windows 2003 wersja 180 dniowa

1.Pragne się dowiedzieć czy napewno po zakończeniu 180 dni nie uda mi się odzyskać danych z dysku na którym był zainstalowany win 2003 server .
2.Czy mogę zarejestrowac ponownie od nowa ten program na tym samym komputerze kilka razy z tym samyw sprzętem i czy jest to legalne i czy moźna tej wersji uźywać w pracy.

Odpowiedzi: 7

Teź się da, ale to juź byo na tym forum przerabiane... I mamył związek z tematem. Ogólnie szczerze mówiąć nie interesuje mnie co się dzieje po 180 dniach, bardziej się dziwe dlaczego tak trudno otrzymać tę informację. Ja podąźam druga linią Windowsów i czekam na BlackBomba – na Longhorna szkoda pieniedzy wg mnie.
Pawek
Dodano
22.02.2004 20:45:13
Deryl:
jezeli znasz komendy dosow to mozesz przekopiowac...bodajze te pliki na inna partycje :twisted:


A co jak mamy NTFS? :wink:

Pozdrawiam
Docent
Dodano
22.02.2004 20:27:41
Deryl:
System ten po 180–dniach przestaje dzialac, jezeli znasz komendy dosow to mozesz przekopiowac...bodajze te pliki na inna partycje :twisted:


Na pewno przestaje działać – skąd to wiesz :?:
Pawek
Dodano
22.02.2004 18:13:52
System ten po 180–dniach przestaje dzialac, jezeli znasz komendy dosow to mozesz przekopiowac...bodajze te pliki na inna partycje :twisted:
Deryl
Dodano
22.02.2004 18:11:17
Oczywiście, źe powinien zostać kupiony lub usunięty – ale pytanie brzmiało "czy stracę dostęp do danych", an co z moich informacji odpowiedziałem "nie, bo będzie się tylko co godzinę wyłączał". Ale nie miałem nigdy podobnego przypadku (nigdy nie wytrzymał mi Win2003 do końca ;)) więc nie mogę tego potwierdzić.

Pozdrawiam
Docent
Dodano
22.02.2004 11:40:02
Ad. 1. Trudno mi powiedzieć, gdyź nie miałem tego systemu i na razie nie zamierzam mieć... Poza tym nie za bardzo jest gdzie to sprawdzić. Byłem na stronie MS i tej z podpisu przedmówcy :?

Jednak słowem komentarza, to wydaje mi się to troszeczkę śmieszne, źe komputer miałby sie wyłączać co godzinę... Czyźby prywatny Blaster na usługach MS :P

Ad. 2. No nie wiem polskie prawo stanowi inaczej...

"Po ustalonym przez autora aplikacji (takźe systemu operacyjnego – przyp. Pawek) okresie testowania programu powinien on zostać usunięty z dysku lub kupiony. Niedozwolone jest uźywanie go dalej bez rejestracji ani teź praktyki polegające na deinstalacji i ponownej instalacji."

POZDRAWIAM, Pawek.
Pawek
Dodano
21.02.2004 23:41:06
Więc tak:

1. Z tego co wiem, to po upłynięciu limitu 180 dni system nadal działa, tylko co godzinę sam się wyłącza, natomiast nie wiem jak to wygląda w praktyce i radziłbym zrobić backup. Oprócz tego zawsze dane moźna wyciągnąć podłączając dysk do innego komputera.

2. Moźna zarejestrować tylko jedną kopię na jedną osobę. A w pracy – moźna, pod warunkiem, źe komputer ten nie jest uźywany do pracy, tylko np. jest to specjalny komputer wydzielony do testów.

Pozdrawiam
Docent
Dodano
21.02.2004 23:32:27
Anonymous
Dodano:
12.01.2004 00:27:08
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1