Windows 2003 w empik'u???

Witam!!!

Niedawno na tym forum przygladalem sie dyskusji na temat Windows 2003 (http://centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=6425). Jednak kiedy chcialem zadac moje pytanie okazalo sie, ze temat jest juz zablokowany, a bardzo mi zalezy na uzyskaniu odpowiedzi na nie. Napisano tam, ze mozna dostac w empik'u wersje 180 dniowa za 20 zl. Teraz moje pytanie: W jakim czasopismie ukazal sie ten Windows, albo jak wyglada opakowanie w ktorym on sie znajduje.

Pozdrawiam.

P.S.
Jestem tu nowy i jesli robie cos zle, albo lamie zasady tego forum to poinformujcie mnie o tym ;)

Odpowiedzi: 20

godunow:
[...]
U mne chodzi i to bardzo dobrze
kamera cyfrowa
internetowa
[...]

Ja właśnie mam z tym problem :( Próbowałem chyba wszystkiego, ale chyba jednak nie wszystkiego, bo koledze działa a mi nie :/ Uruchomiłem WIA, ale to nie poskutkowało, dalej nici z kamery i aparatu cyfrowego. Szczerze trochę mi tego brakuje. Teź podoba mi się W2003, ale jeśli to ma iść kosztem kamery itd. to wolę xpeka :/ Nie wiem czy to ma jakąś róźnicę, ale mam windows 2003 serwer standart, a nie tak jak kolega, więc moźe to tego wina??

pozdrowionka
fakir7
Dodano
19.02.2005 20:51:57
msblast to tai nowy irusek ktory powoduje wylaczenie kompa http://www.wirus.mm.pl
poprawki sa /sp/ a na symantec'u jest removal tool do tego vira http://securityresponse.symantec.com/avcenter/FixBlast.exe

tylko najpierw wirusa a potem dopiero late
andrev123
Dodano
22.08.2003 09:17:31
Moderator napisał
Z samym resetowaniem kompa przez wywolywanie bledu procedury RPC, ktore to czasami uniemozliwialo nawet sciagniecie latki rowniez mozna bylo sobie poradzic przez zaznaczenie w uslugach (usluga RPC) aby w przypadku bledu nie restetowal kompa tylko uruchomil usuge ponownie. Wtedy jest wlasnie czas na poprawki i konfig firewalla.


Tu był mój błąd
Sciągłem łatę puki wszystko było OK to zaczełem sciagać programy programami p2p . Zamiast pierwsze zainstalować łate
I po restarcie było juź zapóźno.. aby tę łatkę zainstalować...

Dzieki za info..
Ale po stwierdzeniu ze sytstem jest zainfekowany. Pierwsze co zrobiłem to wyjąłem kabelk sieciowy. Uruchomiłem w trybie awaryjnym i powyłaczałem usługi .
I znowu załaczyłem tyle tylko zę się juz nie resetował tylko albo wracał do ekranu logowania.. .
Bądź pojawiały komunikaty typu error lin234 lub teź pojawiał sie niebieski ekran. Salut na trzy palce(CTR– ALT–DEL) przywracał ekran logowania i po zal;ogowaniu znowu chwila normalnj pracy i do nowa jakieś komunikaty..
Przy uruchamianiu Power DVD(wersja nie piracka i [po XP) pojawiał się komunkat incorect system powodowało zawieszenie odwarzania filmu.
Zainstalownie łaty juź na zainfekowany system kończyło się komunikatem znowu [/i] incorect system[/i] łatka napewno dobra poniewaź zainstalowała się bez problemu na czystym systemie .
Moje Pytanie brzmi czym usunąć wirusa w razie zainfekowania juź systemu windows 2003 i XP
na 2003 testowałem . Norton Antiwirus 2003 . (na zainfekowanym systemie) zainstalowąć sie nie chce (komunikatincorect system Podobnie rzecz się miała na Panda gold i AntiWire..
I paru jeszcze innych.. na darmowych wykrywała i nie usuwało..
Jak na razie spotykam się z informacją jak pacjenta leczył przed chorobą a nie w trakcie

Jak na razie najszybciej moim zdaniem to zrzut patrtycji zainfekowanej utworzenie nowej w systemie ext 3 (zformatowanie) usunięcie i znowu załoźenie partycji NTFS.. I system chodzi jak złoto.... A czy moźna prościej ?(cała ta operacja trwała u mnie 45 minut !! A szukanie i kombibinowanie jak usunąc wirusa ponad 3 godziny!!!!!!

W niedziele ideę do znajomka podobne problemy na win XP Pro (postaram sie o zrzuty ekranów.

POzdrawiam.
Anonymous
Dodano
22.08.2003 08:49:02
Chocbys i co godzine formatowal system i instalowal go na nowo, to i tak system byl zamykany zdalnie z sieci. Wystarczylo odlaczyc kabel sieciowy zeby sie przekonac. A jesli nie miales na dysku jeszcze mblasta – wystarczylo zamknac kilka portow w firewallu, lacznie ze 135 i chyba 4444.
Z samym resetowaniem kompa przez wywolywanie bledu procedury RPC, ktore to czasami uniemozliwialo nawet sciagniecie latki rowniez mozna bylo sobie poradzic przez zaznaczenie w uslugach (usluga RPC) aby w przypadku bledu nie restetowal kompa tylko uruchomil usuge ponownie. Wtedy jest wlasnie czas na poprawki i konfig firewalla.
EL NINO
Dodano
21.08.2003 20:40:56
No i Panowie Do tej wersji z sieci przyplatał sie najnowszy robal(ten co atakuje wyroby micro..)
jedynym wyjsciem był zrzut systemu (partycji ) format w systemie (partyycji w xt3) ...dopiero potem powrór do ..
Półdnia z tym walczyłem..
A objawiało się to wyłaczaniem kompa i kominikatem za 50 sekung i odliczanie..
A jescze jedno źadne ponowne formatownie w systemie NTFS nie rozwiązało sprawy...
Dopiero pod Linuxem poszło jak nalezy (po problemie)
Bede chyba narazie winde 98 wrzucić..
Zaden antywir nie usuwał tego ino stwierdzał,, Norton i pare innych znanych anti to nawet skanować nie chciały tylko te darmowe..
łata microsoftu do niczego nawet sie nie chciała zainstalowac..
Jak by miał kto podobnuy problem moźe co napisze..
Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
21.08.2003 15:55:37
http://www.pckurier.pl/

tu sobie zerknij i ewentualnie zamow ale to jest wersja EN nie PL 180 dniowa
andrev123
Dodano
18.08.2003 08:43:38
A ja nie mam problemu z źadnymi sterownikami, wszystko od XP ładuje.

pozdrówki
Tomekk
Dodano
13.08.2003 11:50:31
Witajcie Panowie
Kupiłem Panowie
PC Kurier Plus
i dołaczone jest 180 dniowa Wersja
Windows Serwer 2003 Enterprise Edition
Taki napis na pudełku
Zawiera teź druga płytkę
Windows System Resource Manager

Nawet to zainstalowałem i z pod tego systemu piesze.
Na razie na pojedynczym kompie jak po sprawdzam jak chodzi na deskopie..

Pierwsze wraźenie
Szybszy od XP Na (wsześniej na tym kompie atlon 1200 256 Ramu miałem XP pro)
Bardzo szybkie zamykanie.
Powrót do WK2 (wyglad)
U mne chodzi i to bardzo dobrze
kamera cyfrowa
internetowa
karta TV
nagrywarka drukarki
po podłaczeniu skanera
niewiedzieć czemu sie resetuje (skaner sprawny} źadne sterowniki nie pasuja ani z wk2 ani xp ani wn 9x

Narazie tyle
Pozdrawiam
Cena tego nabytku w mpiku 29.90 złotych
Anonymous
Dodano
13.08.2003 07:28:18
SameZ:
Do wszystkich zainteresowanych W2003 z Empiku: Byłem w tym sklepie w Czeladzi, nawet tam nie słyszeli o takim windowsie :)

Na wszelki wypadek pytałem się o to 3 róźnych gości z obsługi, niestety nie uzyskałem odpowiedzi czy wogóle był, czy będzie dopiero :(

Kosztuje 30 zł.
A zerknijcie na to temat 2:
http://www.google.pl/search?q=cache:r4a4NaaAvEkJ:www.windows2003.pl/news.aspx%3Fpn%3D10%26cat%3D+Windows+2003+Empik&hl=pl&ie=UTF–8
damipl
Dodano
11.08.2003 08:58:36
A to ciekawe
Tomekk
Dodano
11.08.2003 01:49:42
Do wszystkich zainteresowanych W2003 z Empiku: Byłem w tym sklepie w Czeladzi, nawet tam nie słyszeli o takim windowsie :)

Na wszelki wypadek pytałem się o to 3 róźnych gości z obsługi, niestety nie uzyskałem odpowiedzi czy wogóle był, czy będzie dopiero :(
SameZ
Dodano
10.08.2003 20:01:50
www.winxp.com.pl


Programy antywirusowe:

> Symantec Norton Antivirus Corporate 8.x
> Sophos Antivirus 3.66
> Eset NOD32 v2
> PC–Cillin 2003
> eTrust Antivirus v7 / 6 (+Update)
> F–PROT 3.12d i nowsze
> McAfee VirusScan 7.0 Enterprise
> Norman Virus Control 5.5
> MkS_Vir 2003
> F–Secure AntiVirus 4.51
> AntiVirenKit 12


––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Firewalle:

> ZoneAlarm v3.7
> Norton Personal Firewall 2003
> Sygate Personal Firewall v5.0 Build 1175
gd14
Dodano
09.08.2003 22:48:43
A tu mamy nowszą wersje:

www.winxp.com.pl:

AntiVir Personal Edition 6.21.04.05

Pojawiła się nowa wersja bezpłatnego programu antywirusowego AntiVir Personal Edition dla Windows 95/98/Me/NT/2000/XP/2003.


Download: AntiVir Personal Edition 6.21.04.05 (3,7MB)
Download: AntiVir VirusDefs.
Tomekk
Dodano
05.08.2003 23:31:35
AntiVir Personal Edition 6.20.19.55 jest bardzo dobry!!!!!!!! :!:
PgX
Dodano
05.08.2003 18:17:37
AntiVir Personal Edition 6.20.19.55 jest bardzo dobry!!!!!!!! :!:
PgX
Dodano
05.08.2003 18:17:37
wiesz jak to jest z tymi darmowymi wirusami,poprostu sa do bani :wink:
wujo
Dodano
05.08.2003 12:14:13
On się pyta o antywirusa pod Windowsa Server 2003.

Jeśli dobrze mi się wydaje to działa do niego MKS_Vir.
Nie jestem pewien, sam go nie intsalowałem. Na 2003 nie mam antywirusa.
Tomekk
Dodano
04.08.2003 23:51:47
juz tam zagladałem i pisze wszystko o antywirach lecz nie wiem jaki jest najlepszy


a tak apropo to to jest nowy topic na głownej stronie o windowsie 2003 serwer

wszyscy uzytkownicy tego sustemu piszmy tam poco zasmiecac forum w sumie ono jest dla nas :)
wujo
Dodano
04.08.2003 23:49:35
Zobacz:
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=6502
damipl
Dodano
04.08.2003 23:26:12
wiecie moze jaki antywirus jest dobry do tego windowsa poniewaz norton system works 2003 mi nie dzial nie zgadza sie z systemem operacyjnym i juz zaczynaja sie problemy a gierki to chodza normalnie bez zadnych problemow
wujo
Dodano
04.08.2003 23:18:06
2003_Server
Dodano:
04.08.2003 15:50:20
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2