Windows 2003 Server [Standard Edition]

Poniewaz dopiero dzis sie zainteresowalem win 2003 server to chcialbym sie dowiedziec juz wyraznie czy wyszla juz pelna polsko jezyczna wersja windowsa 2003 Server [Standard Edition] ?

I teraz 2 sprawa :
Chodzi o to ze jesli bym sobie nie zalatwil pelnej wersji tego Windowsa [Standard Edition] to czy znalazla by sie osoba ktora udostepnila by mi to droga FTP lub mogla by mi zrobic kopie i wyslac poczta polska ? (jak cos to mozecie pisac na maila). Oczywiscie zaplace za przesylke i fatyge ...

Pozdrawiam :)

Odpowiedzi: 10

Przepraszam juz nie bede tak ulotny :)
Orzeł
Dodano
27.02.2004 19:30:25
Orzeł:
jeśli chodzi o cracka to mozemy pogadać poza forum.


Niby Orzeł, a lotny jak ............ – moźe jednak darujesz sobie tego typu "pomoc" ? :twisted:
Rebe
Dodano
27.02.2004 19:23:31
jeśli chodzi o cracka to mozemy pogadać poza forum.
Orzeł
Dodano
27.02.2004 18:10:27
Tomekk:
Ktoś juź wcześniej napisał, źe ma juź programik do zdjęcia tego ograniczenia i usunięcia napisów w prawym dolnym rogu, ale nawet się tym nie interesowałem.

To jest ściema z tym ograniczeniem (ze zdjeciem rzecz jasna)
A napis usuwa się w rejestzre bądź Tweakem.
Anonymous
Dodano
11.01.2004 19:34:40
Ktoś juź wcześniej napisał, źe ma juź programik do zdjęcia tego ograniczenia i usunięcia napisów w prawym dolnym rogu, ale nawet się tym nie interesowałem.
Tomekk
Dodano
13.08.2003 11:52:16
dudek81:
to nie jest źadna okrojona wersja.
Jest to pełna wersja z ograniczeniam czasowym (180 dni)


A czasami crack juź do tego sie nie pojawił nie wie kto..?
Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
13.08.2003 07:39:23
to nie jest źadna okrojona wersja.
Jest to pełna wersja z ograniczeniam czasowym (180 dni)
Tomekk
Dodano
10.08.2003 12:57:03
damipl:
flaws:
I teraz 2 sprawa :
Chodzi o to ze jesli bym sobie nie zalatwil pelnej wersji tego Windowsa [Standard Edition] to czy znalazla by sie osoba ktora udostepnila by mi to droga FTP lub mogla by mi zrobic kopie i wyslac poczta polska ? (jak cos to mozecie pisac na maila). Oczywiscie zaplace za przesylke i fatyge ...

Za darmo morzesz ściągnąć stąd: Microsoft
Na resztę czyli: FTP lub Poczta Polska – na tym forum na to nie licz. :lol: :wink:

He he tak sobie myśle czy dać ci ten link do pełej wersji Windows Server 2003 Enterprise Edition pl na Pw czy nie dać.
Bo napisałem źe:
damipl:

Na resztę czyli: FTP lub Poczta Polska – na tym forum na to nie licz. :lol: :wink:

i wolę sobie nie przeczyć.
Ale w końcu napisałem tylko o Ftp i pocztcie, a nie o .......
Więc jednak wyśle ci link na PW. :wink:
damipl
Dodano
10.08.2003 12:06:56
No tak ale ta wersja ktora jest dostepna na stronie Microsoftu to jest tylko testowa wersja i pewnie obcieta troche (napewno testowa bo w zuciu pelnej wersji Microsoft za free by nie umiescil na swoijej wlasnej witrynie internetowej – w dodatku jesli sys. sie tak ceni) ...

W karzdym badz razie THX :)
Flaws
Dodano
10.08.2003 11:16:19
flaws:
I teraz 2 sprawa :
Chodzi o to ze jesli bym sobie nie zalatwil pelnej wersji tego Windowsa [Standard Edition] to czy znalazla by sie osoba ktora udostepnila by mi to droga FTP lub mogla by mi zrobic kopie i wyslac poczta polska ? (jak cos to mozecie pisac na maila). Oczywiscie zaplace za przesylke i fatyge ...

Za darmo morzesz ściągnąć stąd: Microsoft
Na resztę czyli: FTP lub Poczta Polska – na tym forum na to nie licz. :lol: :wink:
flaws:
Poniewaz dopiero dzis sie zainteresowalem win 2003 server to chcialbym sie dowiedziec juz wyraznie czy wyszla juz pelna polsko jezyczna wersja windowsa 2003 Server [Standard Edition] ?

Polsko języcznej wersji jeszcze nie ma. :)
Chyba. :wink:

Update:
Jest wersja pl – Windows Server 2003 Enterprise Edition pl
damipl
Dodano
10.08.2003 09:17:49
Flaws
Dodano:
10.08.2003 02:03:19
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1