Windows 2003 nie startuje, jak go naprawic?

Kiedys mialem identyczny problem, winda startuje ladnie pyta o haslo i tyle.... nie laduje sie explorer. Po nacisnieciu ctrl+alt+del wyskakuje menu, ale task manager–a nie moge uruchomic, moge tylko kompa zablokowac. Badz zrestartowc, wylaczyc. Tryb awaryjny, ostatnia znana konfiguracja itp. nie dziala–dzieje sie to samo. Przed wylaczeniem kompa cos mnei tknelo i w msconfigu wylaczylem wszystkie servis–y.Co mote byc przyczyna awarii. Moje pytanie brzmi: Czy mozna naprawic ta instalacje windowsa, jak tak to w jaki sposob?
Probowalem odpalac z plyty ale opcja napraw to odpalenie konsoli odzyskiwania, a tamtejsze komendy chyba mi nie pomoga. Choc nie chce mi sie wierzyc ze nei mozna odpalic servisow spod konsoli. Moze da sie zainstalowac 2003 na tej starej partycji tak by meile, kontakty i programy zostaly? Z gory dzieki za pomoc![/img]

Odpowiedzi: 3

nuncyusz:
no chyba nie zaktywowales se windowsa.
pewnie jakos mozna... lecz mnie sie nie udalo, a probowalem na rozne sposoby.
nie warto sie meczyc – zainstaluj se na nowo bedzie szybciej(ale chyba nie nalozyc tylko na nowo)

pzdr

Masz Racje Szybciej zainstalować od nowa niź grzebać w tej sytuacji
Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
30.01.2004 09:27:23
no chyba nie zaktywowales se windowsa.
pewnie jakos mozna... lecz mnie sie nie udalo, a probowalem na rozne sposoby.
nie warto sie meczyc – zainstaluj se na nowo bedzie szybciej(ale chyba nie nalozyc tylko na nowo)

pzdr
nuncyusz
Dodano
29.01.2004 17:04:17
Mozesz sprobowac poprzez nakladke systemu, ale nie jestem przekonany o skutecznosci.
EL NINO
Dodano
21.01.2004 21:21:13
heretyk
Dodano:
21.01.2004 20:41:06
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1