Windows 2000_zawieszanie się systemu.

Witam, mam problem z nie swoim komputerem ( siostry mojej żony), a mianowicie często się zawiesza.Nie mam tam dostępu do internetu i nie mogę na miejscu korzystać z pomocy w sieci.W dzienniku zdarzeń mam taki powtarzający się komunikat błędu : [code][/code] WinMgmt 43: WMI ADAP nie mógł połączyć się z obszarem nazw \\.\root\cimv2 z powodu następującego błędu: 0x8004100e. WinMgmt 60: Protokół WMI ADAP nie mógł przetworzyć bibliotek wydajności: 0x80041001.[code][/code] Czy to może być problemem z zawieszaniem się komputera ? Sam używam Windows XP i nie znam problemów z Win2000. Chciałbym dziewczynie pomóc i usunąć ten problem .

Odpowiedzi: 1

Raczej nie powinno mieć to wpływu na zawieszanie się systemu (poczytaj KB: http://support.microsoft.com/kb/268881/pl ). Z drugiej zaś strony - nie można tego tak do końca wykluczyć, do momentu w którym nie będzie wiadomo czy system jest w pełni zaktualizowany (błędy generowane przez wmiadap.exe mogą świadczyć o infekcji systemu - i tu wracamy do punktu pierwszego).
Veers
Dodano
09.09.2009 01:19:55
ZYCHI
Dodano:
08.09.2009 23:05:34
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1