windows 2000 problem

jak chcem uruchomić jakąś aplikację to wyskakuje mi np. Divx Player.exe -Znalezienie DLL nie jest możliwe a na dole pisze nie znaleziono biblioteki dołączonej dynamicznie MSVCR80.dll i tak dalej po naciśnięciu i tak dana aplikacja się uruchamia..dlaczego wyskakuje taki błąd?

Odpowiedzi: 1

Pirat:
jak chcem uruchomić jakąś aplikację to wyskakuje mi np. Divx Player.exe -Znalezienie DLL nie jest możliwe a na dole pisze nie znaleziono biblioteki dołączonej dynamicznie MSVCR80.dll i tak dalej po naciśnięciu i tak dana aplikacja się uruchamia..dlaczego wyskakuje taki błąd?
 
Zapewne dlatego, że tej biblioteki nie ma w systemie, jest w wersji innej niż wymagana lub nie zoastął poprawnie zarejestrowana.
Możleiwe jest oczywiście i to, że programy , które poinstalowałeś np. wirus jakiś ponadgryzał i dlatego działać nie chcą.
Rebe
Dodano
03.06.2006 19:23:53
  • Pirat 03.06.2006 19:25:40

    a jak&nbsp; mam zrobić żeby była?bez tej biblioteki i tak działają mi aplikacje ale nie cierpie tego błędu<br>

  • Rebe 03.06.2006 19:42:34

    Forum śłuży rozwiązywaniu problemów - tyle tylko, że problemem nie jest wpisanie w google&nbsp; MSVCR80.dll - pierwszy wynik pozwala pobrać bibiotekę, trzeci prowadzi na do wątku w którym omówiono ten typ kłopotu, a nawet jakieś linki wskazano, w czwartym ównież pada sugestia dot. rozwiązania. Nawet jeżlei&nbsp; przyjąć, że język jest obcy to pojęcia copy/paste oraz nazwy folderow/katalogów są powszechnie znane.

  • Pirat 03.06.2006 20:02:42

    no to jak mam rozwiazac problem?<br><br>

  • Pirat 03.06.2006 20:38:58

    juz jest ok w emule w szukaj-programy wpisalem nazwe tego pliku znalazlo go i skopiowalem go do system 32 i problem zniknał<br>

Pirat
Dodano:
03.06.2006 19:19:23
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1