Windows 2000 – kilka pytan

Od dzis przerzucilem sie na system Windows 2000, wczesniej uzywalem W98. Mam kilka pytan, po pierwsze jak w tym systemie wywolac komende msconfig (w W98 Start––>Uruchom––>msconfig). Po drugie czy istnieje jakis patch naprawiajacy zamykanie sie systemu (za kazdym razem gdy restartuje widze jedynie pusty ekran i musze resetowac recznie)...mam zainstalowane SP4. Po trzecie gdzie w W2K sa opcje folderow (w W98 Widok––>opcje folderow o ile dobrze pamietam), bo chcialbym wlaczyc pokazywanie ukrytych plikow. A na koniec jaki program polecacie do udostepniania polaczenia w tym systemie? Dzieki za odpowiedzi z gory ;)

Odpowiedzi: 2

Juz sobie ze wszystkim poradzilem, dzieki za pomoc. msconfig nie ma, ale mozna doinstalowac ;) Mam jeszcze jedno pytanie. Jak w W2K okresla sie nazwe grupy dla sieci (tzn. drugi komputer ma grupe robocza 'Dom' i taka sama chcialbym nadac kompowi–serwerowi)?

Edit:

Nie dziala tez udostepnianie polaczenia internetowego. Na 2 kompie niby laczy sie ze strona (podajac jej ip na pasku IE), ale nic wiecej. W czym moze tkwic problem?
Victor
Dodano
08.01.2005 16:31:56
1. Msconfig nie ma, ale na google jest opis jak zrobić.
2. A co dokładie sie dzieje jakieś błedy ?
3. Narzędzia –> opcje folderów.
Anonymous
Dodano
08.01.2005 15:18:11
Victor
Dodano:
08.01.2005 14:38:07
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1