Window_Replecement/rejestr - wyswietlanie obrazu na dwoch monitorach HELP PLEASE!

Witam serdecznie:) Mam wydawaloby sie blachy problem, prosty do rozwiazania, ale niestety nie umiem sobie z nim poradzic, juz od kilku dni a bardzo potrzebuje zeby to zadzialalo...:( Mam kamerki w firmie i na starym komputerze do ktorego byly podpiete dwa monitory dzialalo wszystko cacy. Niestety dysk padl i trzeba to uruchomic na nowy kompie. I tu moj problem sie zaczyna: na starym kompie obraz byl wyswietlany z przegladarki na dwoch monitorach (tj czesc kamer na jednym reszta na drugim) Niestety na nowym komputerze odpalajac te same pliki (ustawienia z rejestru i plik.bat) oba okna uruchamiaja sie na jednym i tym samym monitorze...:((( Ustawialem okno z przegladarki, po czym wyeksportowalem dane z rejestru, po czym podpialem pliki do bata i niestety nic to nie zmienilo, oba okna otwieraja sie na tym samym monitorze:( A chce aby jedno okno przegladarki otworzylo sie na jednym monitorze, reszta na drugim. Prosze niech ktos madrzejszy ode mnie mi pomoze, jak rozwiazac moj problem, bo to troche gardlowa sprwa dla mnie:(( Pozdr

Odpowiedzi: 0

statek
Dodano:
18.12.2012 16:46:14
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0