Win98– problem z kartą dźwiękową=> POMOCY!!!

Witam! :)
Mam Win98, kartę dźwiękową Sound Blaster Pro, w laptopie. Dźwięku brak a Menedźer urządzeń karty w ogole nie identyfikuje. Wychodzi mi tylko: Inne urządzenia: Nieznane urządzenie i PCI Multimedia Audio Device.
Instalowałam sterowniki, niby odpowiednie, ale system nie traktuje ich jako właściwe dla tego urządzenia.
Inne urządzenia zintegrowane z kartą dźwiękową działają poprawnie.
Czy ktoś wie, jak mogę uporać się z tym problemem? :cry:
Czy jedynym wyjściem jest zainstalowanie XP, który automatycznie wykrywa i instaluje właściwe sterowniki? (troche mi to nie odpowiada, bo to stosunkowo słaby komputer...)

Odpowiedzi: 4

jak masz modem to go wylacz /zainstaluj karte muz i potem wlacz modem/ bo czasami powoduja problemy jezeli zainstalujesz modem przed karta dzwiekowa
andrev123
Dodano
29.01.2006 01:03:46
Dzięki wielkie! :D
jazz
Dodano
27.12.2005 21:24:45
Proponuje tak:
Wchodzisz do właściwości tego nieznanego urządzenia, klikasz na "aktualizuj sterownik" (czy coś takiego), podajesz ścieźkę do sterowników od karty dźwiękowej...

Jeśli nie pójdzie to:
Usuń "nieznane urządzenie" w menadźerze, później (w panelu sterowania) "Dodaj nowy sprzęt", "nie wykrywaj automatycznie", na liście sprzętu wybierasz "Kontrolery dźwięku, video i gier", później "Z dysku", podajesz ścieźkę dostępu do sterowników i instalujesz...

Ewentualnie (bo i z takim przypadkiem się spotkałem), zamiast wybrać "Kontrolery dźwięku, video...", wybierz "Inne urządzenia" i zainstaluj...
aachi
Dodano
26.12.2005 02:51:23
jazz:
Instalowałam sterowniki, niby odpowiednie
Wychodzi jednak na to, ze nie sa odpowiednie. Poszukaj odpowiednich sterownikow dla w98, na stronie producenta laptopa. Tam beda na 100%.
EL NINO
Dodano
25.12.2005 23:09:05
jazz
Dodano:
25.12.2005 14:08:36
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1