win7 upgrade na stacjonarnym kompie i na laptopie

Witam ponownie. Zadam śmieszne pytanie. Czy win7(wersja upgrade dla box-u) zadziała na PC i na laptopie? Pytam dlatego, gdyż pokusiłem się zainstalowac na próbę także na laptopie (64bit) i tu wyszedł problem z aktywacją. Muszę przyznać, że wersja win XP box tego nie miała - można było zainstalowac na drugim stacjonarnym bez problemu.

Odpowiedzi: 3

[quote=mati1505]... wersja win XP box tego nie miała - można było zainstalowac na drugim stacjonarnym bez problemu.[/quote] ... co i tak nie było legalne (pomylił ci się Windows z Office'm).
Veers
Dodano
27.06.2011 02:42:09
Jedyne co mogę stwierdzić ze 100% pewnością to to, że rodzaj komputera (desktop czy laptop) nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Co prawda nidgy nie kupowałem, ani nie instalowałem Windowsa 7 w wersji "Upgrade BOX" oraz nie znam szczegółów odnośnie licencjonowania w tym przypadku, ale może coś uda mi się Tobie podpowiedzieć. [u]Wydaje mi się[/u], że jak kupisz takiego upgrade'a to wcale nie oznacza, że będziesz mógł go legalnie zainstalować na wielu posiadanych przez siebie komputerach. To chyba jest tak, że jedna sztuka jest przeznaczona do aktualizacji tylko jednej kopii systemu. Wtedy nic dziwnego, że przy drugim komputerze występują problemy z aktywacją...
BlaSOFT
Dodano
27.06.2011 02:22:25
[quote=mati1505](...) i tu wyszedł problem z aktywacją.[/quote]To może najlepiej sięgnąć do źródła wiedzy? Microsoft Warszawa: (22) 5941000
XanTyp
Dodano
27.06.2011 00:30:57
mati1505
Dodano:
26.06.2011 19:50:14
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1