win2003 i reset 3d

Niedawno kupiłem nowego pc (sempron 2500, radeon 9600pro itd), dzięki wielu poradnikom przekonfigurowałem go na worstation (w tym grafika na full i załączenie directx), lecz przy graniu w gry 3d (dokładnie w nfsU) co jakieś 5, 10 minut pojawia się komunikat o błędzie i resecie karty graficznej, po czym moźna grać dalej.
Czy moźna to jakoś naprawić, czy tez powinenem się przesiąść na XP by móc grać?
Pozdrawiam!

Odpowiedzi: 10

Nie no mi 2k3 sie bardzi podoba :] ale jest strasznie wrazliwy :p
Ja mam taki problem moze ktos bedzie wiedzial jak go roziwazac.
Mianowcie jak w DirectX WŁĄCZE:
–Przyspieszanie DirectDraw
–Przyspieszanie Direct3D
–Przystp teksturowania AGP

To dzialaja mi fajnie gry ale w systemie sobie za chiny nie oglden zadnego filmu. Jak odpalam film to momentalnie zrzut mapieci i kuniec :/:/:/

Jak powylanczam te pierdółki w DirectX to filmy smigaja a gdy za to niedzialaja :] Czy moze mi to ktos wyjasnic? :]:]:]:]
artusb
Dodano
11.09.2005 06:55:24
Nie pomnę, gusioo tak "z zegarkiem w ręku, ale nie iwęcej niź parę minut.
Tylko, źe niestety trzeba wiedzieć na czym to polega.

Inna sprawa, źe poza walorami poznawczymi – i tu sie z Tobą zgadzam – nie widzę powodu by w2k3 w domu uźywać.
No moźe jeden – bo koledzy tak mają :wink:
Rebe
Dodano
03.09.2005 14:41:35
Rebe:
Nie strasz gusioo. Najpewniej by szło coś zdziałac więcej np. poprzez dobór wersji sterownika chipseu, ale .......przecieź brak informacji.


PS.
U mnie w2k3 – w czasach testowych chodził bez oporów ( nawet jakiego FarCry sprawdzałem ), ale wiadomo, ze ja pechowy jestem.

Racje masz Rebe – ale ile czasu trzeba źeby udomowić w2k3 ?
Sam se odpowiem – Za duźo. ;)
Anonymous
Dodano
03.09.2005 14:30:06
Nie strasz gusioo. Najpewniej by szło coś zdziałac więcej np. poprzez dobór wersji sterownika chipseu, ale .......przecieź brak informacji.


PS.
U mnie w2k3 – w czasach testowych chodził bez oporów ( nawet jakiego FarCry sprawdzałem ), ale wiadomo, ze ja pechowy jestem.
Rebe
Dodano
03.09.2005 12:16:57
A morał z tego taki:
Na przyszłość servery zostawić w spokoju, a instalować to co do domu przeznaczone.
Mit o stabilności w2k3 jest mocno przesadzony, gdy uźywa sie go jako desktopu.
Anonymous
Dodano
03.09.2005 11:21:52
Próbowałem róźne sterowniki – oryginalne równieź.
Okazałio sie, źe we właściwościach karty moźna wyłączyć informacje o błędach (VPU rcovery czy jakoś tak), ale wtedy win2003 się zawieszał. (tak win2003 się zawiesił kompletnie).
Koniec końców zainstalowałem XP i chodzi jak marzenie. :)
Anonymous
Dodano
03.09.2005 00:52:51
Owszem trafiają się takie kwiatki i przy XP.
Zajrzyj do logów – panel sterowanai – anrzedzia administracyjne – podgląd zdarzeń i zobacz jakie w nich informacje o błędach występują.


PS.
A póbowałeś na sterownikach z kartą dostarczonych ?
Rebe
Dodano
01.09.2005 19:01:47
juz czwarty raz przeinstalowuję sterowniki i ciagle jest to samo :(
Czy na Xp takie rzeczy się teź zdarzają?
Anonymous
Dodano
01.09.2005 16:54:12
ok spróbuję – włąśńie ściągam jakieś sterowniki omega
Anonymous
Dodano
01.09.2005 15:29:45
Musisz się zająć doborem sterowników – skorzystaj z kilku ich wersji i sprawdź , która bedzie pasowac.
Najwyraźniej to wina konfiguracji w tym zakresie.
Nie ma źadnej gwarancji, źe przy XP to samo się dziać nie będzie.
Rebe
Dodano
01.09.2005 15:26:33
Anonymous
Dodano:
01.09.2005 15:16:30
Komentarzy:
10
Strona 1 / 1