win2000 zgubiłem płyte, jak zrobić?

Jak zrobić płytę instalacyjną win2000? Mam zainstalowanych sporo łat KB, jedno SP5 KBcośtam i SP5 Qcośtam... Szukam po forum i po necie, ale coś marnie mi idzie. Chciałbym zrobić płyte bootowalną win2000 juź ze zintegrowanymi łatami. Potrzebuje przeinstalować windowsa, ale płytke zgubiłem :( Kluczyk mam.. przyklejony do kompa heh...
Prosze o jakieś linki, artykuły itp. Najchętniej in polisz.

Odpowiedzi: 5

Jesli chcesz wiedziec to nosnik przy licencji OEM jest dosc hmm... wazny. Sama naklejka to nie wszystko.
brtx
Dodano
29.03.2006 01:15:29
pani w centr. ob. klienta jakaś spięta była, albo czasu nie miała... tak czy siak powiedziała, zeby kontaktować się z przedstawicielem handlowym (sklepem, lub dowolnym przedstawicielem), u którego się kupiło winde (preferowane) i z nim gadać ile taki nośnik.

Natomiast w sklepie komputerowym mi powiedzieli, ze jeźeli nie ma jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego zakup u nich, to będzie problem... Jeśli paragon/fakturę się ma to nie ma sprawy.
Skąd ja wezme im fakture/paragon sprzed 6lat hehe....
Legalność jakoś im udowodnie po tej naklejce,i numerze dojdą co i jak... Kiedyś się moźe w to pobawie.

Koszt – koleś powiedział około 50 – 70zł.
jimi
Dodano
28.03.2006 14:14:50
Za połączenie jak zadzwoniszn a info to nic nie płacisz ;) Natomiast nie jestem pewnie czy płaci się tylko za wysyłke, czy za nosnik teź, najlepiej tak czy siak zadzwonic i sie zapytać ;) Ale na 100% w ten sposób sie załatwia tego typu problemy. Swoja drogą jak się dowiesz za ile ta "przyjemnosć" to pofatyguj sie tu do nas i napisz ;)
Pitt
Dodano
28.03.2006 13:12:06
to z tym dzwonieniem to na powaźnie? Ile taka przyjemność?
jimi
Dodano
28.03.2006 13:03:44
Zadzwon do Micro$oftu i zamów nośnik, prościej się nie da ;) Natomiast, zeby wszytkie poprawki były zintegrowane, to jest kilka(naście) tematów o tym, uzyj forumowej szukajki ;)
Pitt
Dodano
28.03.2006 12:34:29
jimi
Dodano:
28.03.2006 04:22:44
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1