Win VIsta [US] Toshiba Satellite Problem HDD

Witam, Otóż niedawno zakupilem laptopa w USA Toshiba Satellite A205-S4777. Ma on wbudowanego Windowsa Viste, jednak usunołem go z zamiarem wgrania windowsa XP. No i tu tkwi problem, nie moge zainstalowac windowsa xp poniewaz wyskakuje mi caly czas blad typu: [b]"instalator nie znalazl zadnych dyskow twardych zainstalowanych na tym komputerze..."[/b] Z tego co sie do czytalem (walkowalem internet godzinami) musze zainstalowac sterowniki do dysku twardego SATA II, ale jak w Boga wierze, nigdzie ich nie ma, nawet na stronie producenta, moze ktos ma jakis inny pomysl w zainstalowaniu systemu albo pomoze mi w odnalezieniu sterownikow. Oto namiary na dysk twardy: [url=http://sdd.toshiba.com/main.aspx?Path=HardDrivesOpticalDrives/2.5-inchHardDiskDrives/MK2035GSS]toshiba MK2035GSS-(S1) < ale te S1 to chyba nie potrzebne [/url] Za wszelką pomoc dziękuje i Pozdrawiam ;) Pozdrawiam, Artur D.

Odpowiedzi: 2

Tak wiec troche poczytałem wyciaglem nastepujace wnioski. Wylaczenie w biosie opcje AHCI lub jak jej nie ma, zintegrowanie sterownikow sata z plytka windowsa. U mnie niestety trzeba zintegorwac sterowniki, wiem jakim programem (mialem znim stycznosc) jednak nie wiem skad mam wziasc te sterowniki, bo naprawde naszukalem sie ich i nic :/ [url=http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais/su/su_sc_modItemList.jsp?ModelDLOS=null&ModelDLCat=Driver%7C520715&BV_SessionID=%40%40%40%400324322177.1190462778%40%40%40%40&BV_EngineID=ccciaddmdggmghgcgfkceghdgngdgmn.0&ListType=Model&ct=DL&moid=1757710&rpn=PSAF3U&OrderBy=D&PublicStartIndex=0&PrivateStartIndex=0&PublicCutOff=&PrivateCutOff=&AddOldPublicItems=false&AddOldPrivateItems=undefined&all_docs=false]Znalazlem strone z driverami ale tam nic co potrzeba to nie ma :/[/url] Moze ktos pomoze ??? Prawdopodobnie nie ma wsparcia technicznego jak narazie na ten model :/
NoxViLL
Dodano
22.09.2007 12:52:22
AHCI w szukajke forumowa wpisz.
Żółty
Dodano
22.09.2007 11:47:35
NoxViLL
Dodano:
22.09.2007 04:22:37
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1