win server 2003 a Xp

hej :) ma problem! chce zainstalowac xp i serwera na kompa jako dwa systemy do wyboru przy starcie...wiec mam takie pytanie moze dla was banalne ale dla mnie istotne :) chodzi o to ze tak na moj rozum o ile sie nie myle (jesli tak to uswiadomcie mnie) xp instaluje jako pierwszy a serwera musze na innej partycji?? bo ktos mnie nastraszyl ze serwer jako pierwszy bo formatuje wszystkie dyski :/

z gory dzieki za odp :) pozdro I.

Odpowiedzi: 1

Dobrze myślisz - podana przez Ciebie kolejność instalacji jest wygodniejsza ( nie trzeba kombinować z boot.ini ).
Rebe
Dodano
17.11.2006 07:51:19
  • websterman 22.11.2006 20:37:17

    <P>zainstalowalam w koncu Xp na C: natomiast Servera n D: i mam pytanie poniewaz zainstalwalam Xp w wersji angielskiej&nbsp; i chcialabym teraz zamienic to na polska...czy jest mozliwosc nadgrania (jako naprawianie bez formatowania) xp w wersji polskiej tak zeby wszystko ok smigalo?? dodam ze obie wersje mam orginalne!! lub ewentualnie gdy sformatuje C: Windows Server bedzie chodzil ok?? czy jego tez bede musiala zainstalwoac na nowo?? z gory dzieki za odp :)</P> <P>---&gt;</P>

  • jaclaw 22.11.2006 21:29:16

    <p>Kiedyś próbowałem dograć "spolszczenie" do xp ale mi się nie udało... Może ktoś inny będzie wiedział jak to zrobić. Umie to się skończyło tym, że aplikacje przestały działać. Robiłem to na wersji 64bitowej.<br></p><p>Można sformatować C i zainstalować jeszcze raz xp jednak mogą być problemy z plikiem boot.ini i trzeba będzie kombinować (np. wgrać jakiś nieoryginalny bootloader).</p><p>Chyba najwygodniejszym i najpewniejszym sposobem jest zrobienie wszystkiego on nowa. Ale poczekaj jeszcze może ktoś ci poradzi coś sensownego i przy okazji ja się czegoś nauczę ;-). <br></p><p>Pozdrawiam<br>Jacek Janis&nbsp;</p>

websterman
Dodano:
17.11.2006 02:34:12
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1