WIN 98 i problem ze sterami do karty graf. :(

witam po instalacji WIN 98 od razu chciałem zainstalować najnowsze dostępne sterowniki do mojej rivy TNT2 model 64 PRO 32MB :|(61.76) tylko źe WIN 98 zachowuje sie tak jakby tych sterowników w ogóle nie znał :shock: i teraz cały czas musze jechać na 16.xx (nie pamiętam tych numerków :P) pomóźcie co mam zrobić źeby win zaczął przyjmować normalnie te najnowsze sterowniki bo przeciez na tych 16.xx to praktycznie zadna nowsza gierka mi nie pójdzie :/ POmocy !!!!! :!: :roll:

mam zainstalowanego directx 9.0c 192 RAM 1GHZ procek jak jakieś dane potrzebujecie do ustalenia problemu to mówcie ;) chętnie odpowiem :D

Odpowiedzi: 7

Rebe:
mazgaj1:
dziwne :shock: te same sterowniki chodziły mi pod tą kartą pod WIN XP :shock: :? pomóźcie :!:


I wracamy do pierwszego zdania z postu MarcinX–a


tak to były na 100% procent stery do WIN 98 tzn. pod win xp byly inne i mi chodziły a te pod 98 były tylko o jeden numerek starsze i nie chodziły ale coś popróbuję ze starszymi sterami ale w weekend bo teraz za duzo nauki i internet sie przydaje :D
mazgaj1
Dodano
21.09.2004 22:36:47
mazgaj1:
dziwne :shock: te same sterowniki chodziły mi pod tą kartą pod WIN XP :shock: :? pomóźcie :!:


I wracamy do pierwszego zdania z postu MarcinX–a
Rebe
Dodano
21.09.2004 19:43:50
Zainstaluj starsze Detonator`y :

:arrow: http://www.driverscollection.com/?H=Detonator%20XP&St=0&By=NVidia
:arrow: http://www.nvidia.com/object/win9x_archive.html
:arrow: http://www.driverheaven.net/downloads/index3.htm

PS:

Hello B3TON,
pozdrowienia dla Angela 'Team' :wink:
McScr@by
Dodano
21.09.2004 19:27:27
dziwne :shock: te same sterowniki chodziły mi pod tą kartą pod WIN XP :shock: :? pomóźcie :!:
mazgaj1
Dodano
21.09.2004 18:14:46
mazgaj1:
...bo przeciez na tych 16.xx to praktycznie zadna nowsza gierka mi nie pójdzie :/

windows zdaje się źe wie co robi, najnowsze drivery nie są dedykowane do tych kart.
Nawet gdyby się jakimś cudem udało zainstalowac te drivery to o odpaleniu no nie wiem jakiego Painkillera czy cóś podobnego mozna zapomnieć o poprawnym działaniu – ide o zakład źe gra nie uruchowmi się wogóle.
Chyba czas na nowa kartę jeśli bez nowych gier źyc nie potrafisz :)

Ps. witam, chyba starego bywalca tego forum(sądząc po dacie rejestracji) którego wcześniej nie widywałem piszącego . Witaj B3T0Nie :)
Seeker
Dodano
21.09.2004 15:44:43
OMG :shock:

ide zaraz wccisnac stery od FX'a mojej rivce 128ZX :lol: moze doom'a3 odpale ...


zostan przy 16.xx i pograj sobie w pacmana , bo do tego nadaje sie ta karta , lub..... oddaj ta karte za darmo komus i kup sobie cos lepszego


PS. serio mam rivke 128ZX ale nic mi wiecej nie potrzeba – w photoshopie i www i divX'ach nie trzeba shaderow :>
B3T0N
Dodano
21.09.2004 02:46:08
Po pierwsze upewnij się czy to na pewno są stery pod 98 a nie np. Xp.
Po drugie w nowych sterownikach nie ma praktycznie źadnych optymalizacji pod TNT,szukaj tych serii 30.xx,40xx.
Po trzecie i tak nie pograsz na tej karcie w gry wymagające shaderów.
MarcinX
Dodano
21.09.2004 01:13:23
mazgaj1
Dodano:
21.09.2004 00:55:10
Komentarzy:
7
Strona 1 / 1