win 98 format ... i problem

Witam

Mam problem

Na jednym z komputerow posiadam system win98se. Dysk podzielony mialem na 4 partycje. moj system padl wiec sformatowalem c i zainstalowalem windows na nowo.

Problem w tym ze szlag trafil wszystkie pliki mp3 i jpg –> w sensie one sa na dysku ale nie da sie je otworzyc. Odpalam np plik mp3 – w winampie pokazuje mi jego dlugosc ale plik nie gra – nawet po przegraniu na inne kompy, tak samo z jpgami :(

Co zrobic? Da sie odratowac takie pliki w jakis tam sposob? Niewiadomo dlaczego iine pliki dzialaja – np odpalaja mi sie wszystkie execi mpgi, nie czyta tylko tych dwoch formatow...

Odpowiedzi: 4

w sumie jpg probowalem juz w jakims photoshoipie otwierac – nic – kapa.
z mp3jkami jeszcze sprobuje
jot
Dodano
10.09.2004 10:52:34
Zostawmy te prtycje – saugerowny przez Ciebie na manowce skręciłem.
Z logicznego myślenia /chyba/ wychodzi mi źe nie działa Ci to co skomresowane , a więc................. kurna wątek straciłem bo mnie osa ...../ takie niedomówienie/ :lol:
Łech weź moźe przekonwertuj w jakim CDexie te mp3 na wavy i zobacz co z tego wyniknie podobnie z jpg.
Seeker
Dodano
09.09.2004 20:24:10
nic to nie dalo.
partycje sa normalnie wykrywane – nie ma na nich zadnych bledow.
Wavy z tych partycji graja, a mp3 nie.
Tak samo z jpgami – kazdy przyniesiony z innego kompa badz cd dziala – odpalany z dysku nie.
Skanowalem nortonem antywirem z najnowsza baza – czysto...

pomozcie :P
jot
Dodano
09.09.2004 11:25:37
jot: moźliwe, źe na tych partycjach/dyskach/ są jakieś błędy, spróbuj przeskanować scandiskiem .
Moźesz dla informacji uruchomić fdiska i wybierając opcję 4 dowiedzieć się jak to z tymi partycjami jest.
Seeker
Dodano
08.09.2004 13:59:52
jot
Dodano:
08.09.2004 12:27:33
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1