Win 2003 i HP PSC 1410

Witam
Mój problem polega na tym źe nie moge zainstalować mojego urządzenie wielofunkcyjnego (HP PCS 1410) na tym systemie.
Moźe ktoś wie jak to zrobić ??

Odpowiedzi: 6

wszystko juź działa / thx
sils
Dodano
15.03.2006 14:13:11
  • saverock 02.10.2006 14:55:24

    Witam mam prosbe czy moglby ktos zamiescic ten plik jeszcze raz?? I napisac co i jak zrobic zeby instalacja ruszyla?? Zmiana WIA nic nie pomogla. :/<br />

Ok. Rzeczywiście u mnie działa – u innych nie koniecznie. Najprawdopodobniej to wina tego, źe w/w kompilator odwołuje się do najnowszej wersji biblioteki msvcr80.dll, której standardowo w systemie nie ma. Mam nadzieję, źe problem rozwiąźe linkowanie statyczne (musicie mnie zrozumieć – cięźko mi jest sprawdzić co naprawdę jest przyczyną, skoro u mnie wyszystko działa). Podaję link do wersji ze skompilowana statycznie biblioteką:

http://www.megaupload.com/?d=73Y125BZ

Mam nadzieję źe tym razem nie będzie problemów.
uniq
Dodano
15.03.2006 12:34:40
zadziałało to komuś ??
sils
Dodano
14.03.2006 23:43:35
Ok – dostałem maile z pytaniami na temat programu.
Programik (wraz z kodami źródłowymi) umiescilem na megaupload:
http://www.megaupload.com/?d=PODHAKDT
zasady ściągania z megaupload – trzeba poczekać minutę aź się pojawi przycisk download
(trzeba jeszcze zamknąć pojawiającą się reklamę krzyzykiem).

Zawartość ściąganych plików:
– w pliku AllInOneWin2003.zip znajduje się exec i readme.txt, czyli wszystko co potrzeba
– w plik AllInOneWin2003 – source.zip znajdują się kody źródłowe i projekt przygotowany do środowiska Visual Studio Express Edition (wersja C++) – do ściągnięcia ze strony microsoftu (http://msdn.microsoft.com/vstudio/express/) jeźeli chcecie sami skompilować program

UWAGA: Uźywanie tego programu wydaje mi się legalne (nie zmienia
kodu All–In–One ani w pamięci ani na dysku), ale nie wiem czy licencja All–In–One pozwala na instalację tej aplikacji na Windows 2003. Nie odpowiadam teź za szkody wynikłe z uźywania All–In–One na systemie dla którego ta aplikacja nie jest przeznaczona. UŻYWACIE NA WŁASNE RYZYKO.

instrukcja obsłygi znajduje sie w pliku readme.txt
uniq
Dodano
14.03.2006 01:25:35
Ok. Wymagało to trochę zachodu i szperania po sieci ale w końcu się udało. Tak więc trzeba po prostu ... właczyć serwis "Windows Image Acquisition (WIA)". Oczywiście przez Control Panel \ Administrative Tools \ Services (Najlepiej ustawić od razu na Automatyczne). Poza tym All–In–One nie chciał mi się wcześniej zainstalować, ale nie wiem czy to z powodu nie włączenia tego serwisu. Jeźeli komuś po włączeniu tego serwisu ciągle wyskakuje komunikat podczas instalacji All–In–One, źe system windows 2003 nie jest obsługiwany, to mogę podesłać programik swojej konstrukcji (lub podać kod w C++) który ten problem obchodzi (prośby proszę kierować mailem, bo nie jestem bywalcem tego forum – po prostu link do tej strony jest wysoko w googlach).
uniq
Dodano
12.01.2006 00:12:38
borczuch:
Mój problem polega na tym źe nie moge zainstalować
A jesli wzialbys sie w garsc ? Jesli przemoglbys sie ?
EL NINO
Dodano
25.12.2005 23:20:36
borczuch
Dodano:
25.12.2005 20:07:13
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1