win 2003 enterprise i boot disk

Czesc, mam mala awarie. Windows 2003 nie ma standardowo sterownikow do sound blastera 16 i po wielu poszukiwaniach zakonczonych fiaskiem postanowilem zainstalowac sterowniki z windowsa NT. Po instalacji i restarcie systemu za kazdym razem jak sie zaloguje na jakies konto to system sie resetuje (widocznie dopiero po zalogowaniu laduje stery dzwiekowki?). Nie dziala nawet w zadnym z trybow awaryjnych...(rowniez konsolowym) Powinienem teraz uruchomic kompa z plyty win2003 i wziasc repair...ale moj komp nie uruchamia sie z plyt bootowalnych...Win2003 instalowalem na starego windowsa NT instalowanego z dyskietki bootowalenej a nastepnie cd. Pytam sie wiec czy/jak mozna zrobic taka dyskietke dla 2003 zebym mogl naprawic system nie reinstalujac go od zera?

Odpowiedzi: 3

jeźeli masz juź ustawione w biosie na bootowanie z CD, to spróbuj ponownie nagrać jeźeli masz obraz win 2003, najlepiej w Nero, tylko serii 5...., miałem podobny problem z nagraniem obrazu, płytka startowała z autostartu natomiast nie startowała jako instalator. Pomogło ponowne nagranie obrazu w Nero, pierwszy raz nagrywałem w Cloncd. Powodzenia :D :D :D
neo340
Dodano
23.12.2003 19:35:07
sigman:
Czesc, mam mala awarie. Windows 2003 nie ma standardowo sterownikow do sound blastera 16 i po wielu poszukiwaniach zakonczonych fiaskiem postanowilem zainstalowac sterowniki z windowsa NT. Po instalacji i restarcie systemu za kazdym razem jak sie zaloguje na jakies konto to system sie resetuje (widocznie dopiero po zalogowaniu laduje stery dzwiekowki?). Nie dziala nawet w zadnym z trybow awaryjnych...(rowniez konsolowym) Powinienem teraz uruchomic kompa z plyty win2003 i wziasc repair...ale moj komp nie uruchamia sie z plyt bootowalnych...Win2003 instalowalem na starego windowsa NT instalowanego z dyskietki bootowalenej a nastepnie cd. Pytam sie wiec czy/jak mozna zrobic taka dyskietke dla 2003 zebym mogl naprawic system nie reinstalujac go od zera?


a masz w biosie ustawione na bootowanie z CD–ROM
jeśli nie to przestaw i ruszy
Anonymous
Dodano
21.12.2003 23:24:51
czesc mam podobny problem tylko ze mi sie restrtuje zanim sie zaloguje wiec i sposub na to jest jeden poprostu wyciaglem karte i dziala wszystko ok ale niestety nie ma muzy :( :( :(
Anonymous
Dodano
21.12.2003 13:41:03
Anonymous
Dodano:
20.12.2003 22:56:08
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1