Wiem ze juz bylo ale moj problem jest troche inny... NEO, a wlasciwie polaczenie z netem w Vista. P

Mam vista ultimate pl, neostrade. modem speedtouch 330 (alcatel thompson). Sciagnalem sterowniki te co sa podane w poscie jak zainstalowac neo w viscie "Neostrada w Windows Vista". i wszystko jest ok... prawie. Modem jest zainstalowany poprawnie, tzn sciagam sterowniki, (wczesniej zrobilem format dysku i nowa instalacje visty - to pisze z xp-ktorego mam na innym dysku), modem jeszcze nie byl podlaczany, otwieram "setup.exe", instaluje sie, wszystko jest ok. podlaczam modem, vista wykrywa nowy sprzet, znajduje sterowniki i jest ok. Modem dziala, swieca sie obydwie diody, ikona w tray'u (kolo zegarka) jest ok> "zielono-zolta". Tworze nowe polaczenie. tak jak w poscie, nowe polaczenie telefoniczne> w "podaj numer" wpisuje gwiazdka "*", w "nazwa uzytkownika" i "haslo"  podaje dane od TP (haslo uzytkownika wg wzoru "********@neostrada.pl", no i haslo "*******"). koncze tworzenie nowego polaczenie, przedtem daje aby przetestowal i tu staje. Tzn probuje sie polaczyc i nic, na koncu wyskakuje "blad 721 - komputer zdalny nie odpowiada". Sprawdzam jeszcze czy moze cos z modemem, otwieram ta ikonke w tray'u i widze ze przy probie polaczenia wysyla jakies bajty wiec z modemem jest chyba ok i sterownikami. I teraz mam pytanie: czy to moze byc zle modem skonfigurowany?? czy moze w nazwa uzytkownika i haslo mam wpisywac ID i PIN otrzymany po rejestracji w TP, zamiast "nazwa uzytkownika" i "hasla" probowalem tego i tego. jak by ktos cos wiedzial, prosze o pomoc, (aha i jeszcze cos...  w xp lacze sie uzywajac "nazwa uzytkownika" i "haslo" i nie ma problemu, tylko ze w xp lacze sie przez ten "tzw" przez niektorych "szajs" od tp, aplikacje neostrada.exe. ??.jak sam to przeczytalem to... mam nadzieje ze dosc szczegolowo opisalem moj problem, tzn moze ktos wie jak pomoc... 
bylbyw bardzo wdzieczny. pozdro parys88

Odpowiedzi: 1

Mam identyczny problem ,  modem zainstalowany poprawnie został , polaczenie skonfigurowałem wegług podanej instrukcji , tylko że w trakcie łączenia pokazuje mi ze "blad 721 - komputer zdalny nie odpowiada" ... i powiedzcie mi co mam z tym zrobić ?? !!
Kokslin
Dodano
28.02.2007 18:35:24
  • Endrju 01.03.2007 09:20:02

    wpisałem w googlarkę "neostrada vista "błąd 721"" i wywaliło mi trochę rzeczy. Generalnie wina najczęściej po stronie TPSA, ale bywają inne przypadki. Zachęcam do zapoznania się z lekturą.

  • blondas69 06.03.2007 08:37:23

    opisalem juz ten problem i jego rozwiazanie wyzej

parys88
Dodano:
23.02.2007 12:24:11
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1