Wielkie rozczarowanie CentrumXP

Nie widziałem źadnych postów o tym, więc piszę! Kiedyś był post, źe kiedyś były płatne pliki, ale z tego zrezygnowaliście!! I juź nie będzie. A teraz wchodzę do działu Progrmy, chcę coś sobie ściągnąć, a tu patrzę: OPŁATY :shock: 1zł – 1 dzien. Wydaje się nieduźo. 3zł/tydzień – WOW! Super oferta! :lol: Ale po co mam płacić, jak mogę wszystko sobie ściągnąć z innych stronek?? Bardzo mi podpadliście i zniechęciłem się do Was. A jak ktoś np. nie ma komórki, tak, jak ja? To jak uzyskać dostęp do tych programów?? Wystarczy mi, źe juź płacę za net. Jeszcze tego brakowało, źebym płacił za bezpłatnwe programy z netu HAHA. Chcecie sobie zarabiać, zarabiajcie inaczej,na banerach czy czym innym. !! Bardzo się zniechęciłem do WAS!! :evil: :evil: Że tak lekko powiem, mikropłatności to pomysł do *4 litery* Wiem, co powiecie.. nie podoba się? Idź stąd... :twisted: haha i tak to, co macie w tych programach nie jest jakieś unikalne. wpiszę sobie na google i znajdę, właśnie przed chwilą tak zrobiłem... kto by płacił...HAHA :evil: Płacić zaBEZPŁATNE PROGRAMY HAHA SKANDAL :!: [/u] Wolę zapłacić np. Microsoftowi za np. Windows bo WIEM ZA CO PŁACĘ!

Odpowiedzi: 8

Tak. neo340 dokładnie zrozumiał mnie. Chciałem powiedzieć, źe wiele ludzi moźe to odstraszać od takiego serwisu, bo juź śmierdzi komerchą. :roll:
boczi
Dodano
24.04.2004 19:06:14
spokojnie, wydaje mi się ze schodzimy tutaj z tematu, jak mi się wydaje zamierzeniem zakładającego posta było to źe trzeba płacić za pobieranie programów ogólniedostępnych w necie za free. To źe trzeba zapłacić złotówkę czy 50 gr to nie jest waźne bo suma jest smieszna, chodzi o sam fakt płacenia za programy free i na dodatek ogólnie dostepne. A od siebie to powiem tyle, źe to jest kaźdego indywidualna sprawa czy chce zapłaić czy tesh nie, chcesz pobierac to płać, nie chcesz zapłacic to nie zassasz, ja nie chcę płacić to nie pobieram ale się nie burzę o to. Tyle. :roll:
neo340
Dodano
24.04.2004 18:27:10
theboss78:
Mozna obnizyc troche cene do przypuscmy 50gr jak bedzie ruch to podwyzszyc o dajmy na to 10gr.Na to bedzie wszystkich wlascicieli komorek stac.

Moźe skończmy ten temat, bo widze, źe wasze pomysły są coraz głupsze. Jak ja mam pobierać opłate 50 i 60 groszy?

Od jutra wprowadzam opłate 10 zł za tydzień dostępu do tego forum 8) 8) 8)

P. S.
Żartowałem
Kuba
Dodano
24.04.2004 14:17:01
Rebe:
O tym, źe zmuszanie kogoś do kupna komórki jest jakieś takie ..... :(

Moge wprowadzić płatnośc kartą. :–)

Rebe:

Pozwolę sobie zauwaźyć, ze takie tłumaczenie – dajcie zarobić , bo w ten sposób odblokowuje się łacze – jest delikatnie pisząc rozbrajające.

...
Natomiast kompletnie nie widze związku z zapchaniem łacza bezpłatnego przez 100 sciągających równolegle z tym, źe nie bedzie ono zapchane gdy te same osoby zapłacą i dalej bedą chciały ściągać w tym samym czasie.

:–) Myślełem, źe takich rzeczy nie musze tłumaczyć: otórz wprowadzając płatność SMS zmniejszyłem ilość ściąganych plików do 10 – 20% tego co było wcześniej. To chyba oczywiste, źe łatnoś jest ograniczeniem. Gdyby w sklepie wszystko rozdawali za darmo, w tym sklepie drzwi teź byly by od razu zapchane (2 sprawa, źe po godzinie sklep był by pusty :–))

Rebe:

Zrozumiałbym – chcę/chcemy zarobic . I tyle.

Oczywiście źe chcielibyśmy! Ale uwierz mi: na tym nie da się zarobić.
Kuba
Dodano
24.04.2004 14:13:37
Mozna obnizyc troche cene do przypuscmy 50gr jak bedzie ruch to podwyzszyc o dajmy na to 10gr.Na to bedzie wszystkich wlascicieli komorek stac.
co do kupna to takie mamy czasy gdzie prawie kazdy ma ten wynalazek.Powiadaja "kto nie idzie z duchem czasu ten sie cofa".
theboss78
Dodano
24.04.2004 14:09:23
Kuba:
Bardzo mi przykto, źe się rozczarowałeś.
NIe wiem, czy wiesz, ale ten dział z programami był bezpłatny przez pierwsze 4 dni. W tym czasie było ściągnięte 5 tysięcy plików. Teraz sobie pomnóź tą ilość przez średni rozmiar plika i zastanów się jaka była prędkość ściągania z serwera z łączem 512 kb/s. Wole ograniczyć download, ale zagwarantować dobrą przepustowość.

A temat SMSów wałkowaliśmy juź kilka razy, mogłeś poszukać:


Pozwolę sobie zauwaźyć, ze takie tłumaczenie – dajcie zarobić , bo w ten sposób odblokowuje się łacze – jest delikatnie pisząc rozbrajające.

Zrozumiałbym – chcę/chcemy zarobic . I tyle.
Natomiast kompletnie nie widze związku z zapchaniem łacza bezpłatnego przez 100 sciągających równolegle z tym, źe nie bedzie ono zapchane gdy te same osoby zapłacą i dalej bedą chciały ściągać w tym samym czasie.

Inną sprawą pozostaje to , źe Ty masz prawo decydowac o tym w jaki sposób i czy w ogole pliki udostepniac. Jednak dorabianie od tego ideologii mi nie pasi.

PS.
O tym, źe zmuszanie kogoś do kupna komórki jest jakieś takie ..... :(
Rebe
Dodano
24.04.2004 14:01:55
Jak juź coś jest płatne, to od razu pachnie komerchą... :!: No trudno, za wszystko trzeba płacić... :( Ale i tak Wam nie zapłacę bo nie chcę i nawet nie mam jak :!: Nie wszyscy mają komórki :!: Duźo ludzi Wam przysyła te SMS? Moglibyście wprowadzić jakieś unikalne, niespotykane, płatne programy, a nie to, co mają wszyscy, jak juź chcecie, by płącono za to... No, zraziłem się do Was... :cry: Ale z forum i tak dalej będę korzystał :D
boczi
Dodano
24.04.2004 12:56:51
Bardzo mi przykto, źe się rozczarowałeś.
NIe wiem, czy wiesz, ale ten dział z programami był bezpłatny przez pierwsze 4 dni. W tym czasie było ściągnięte 5 tysięcy plików. Teraz sobie pomnóź tą ilość przez średni rozmiar plika i zastanów się jaka była prędkość ściągania z serwera z łączem 512 kb/s. Wole ograniczyć download, ale zagwarantować dobrą przepustowość.

A temat SMSów wałkowaliśmy juź kilka razy, mogłeś poszukać:

http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=10058
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=12894
http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=13651
Kuba
Dodano
24.04.2004 12:37:54
boczi
Dodano:
24.04.2004 02:06:21
Komentarzy:
8
Strona 4 / 4